Z. Belohorcová porodila dcéru Salmu

webnoviny.sk 0

Zuzana Belohorcová porodila dcéru Salmu

Skoro ráno prišla v pražskej nemocnici na svet dcéra moderátorky Zuzany Belohorcovej Salma. Jej partner Vlasta Hájek bol pri pôrode.

BRATISLAVA 3. februára (WEBNOVINY) – Tridsaťtriročná moderátorka Zuzana Belohorcová dnes v skorých ranných hodinách porodila dcéru Salmu. „Okolo deviatej hodiny večer Zuzke praskla voda a hneď sme šli do pôrodnice. O pol piatej ráno som už v náručí držal našu dcéru,“ uviedol šťastný 34-ročný otec dieťaťa a Zuzanin partner Vlasta Hájek, ktorý bol pri pôrode.

Dievčatko prišlo na svet v pražskej pôrodnici v Motole prirodzenou cestou. Po narodení vážilo 3 300 gramov a meralo 49 centimetrov. „Je nádherná a chvalabohu zdravá. Pôrod bol náročný, ale zvládli sme to,“ povedala Belohorcová a dodala, že Salma mala omotanú pupočnú šnúru okolo krku. Aj vďaka šikovným rukám pôrodníka sa však komplikáciám podarilo vyhnúť.

Dcéra sa mala podľa tehotenského kalendára narodiť 16. februára, lekári však moderátorku upozornili, že príde na svet skôr. Zuzana spolu so svojím partnerom sa jej už nemohli dočkať a budúci otec bol dokonca nervóznejší ako jeho partnerka. „Vlasta sa veľmi teší a bol by rád, keby prišla na svet skôr. Ja ešte viac, už si pripadám ako veľká skriňa. Kilá navyše však v tejto dobe neriešim, myslím, že po pôrode ich hravo zhodím. Ak bude všetko v poriadku, vyrazíme v marci na Floridu a tam to pôjde ešte ľahšie,“ uviedla Belohorcová pred niekoľkými dňami.

Informáciu zverejnil internetové portály ahaonline.cz a iDNES.cz.SITA

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár