Nový Disney Channel od 19.9.2009

TS 3
foto:disney channel

Disney Channel, ktorý od 19.9.2009 vysiela aj na Slovensku, bude dostupný na platformách UPC, DigiTV, Satro a Skylink.

Nový kanál Disney Channel, ktorý je zameraný na deti vo veku 2 až 14 rokov a ich rodiny by mal byť na Slovensku zaradený do ponuky káblových distribučných systémoch a IPTV sietí UPC, Orange, Satro, Slovac Telecom, Digi TV, T-COM, SWAN, Slovanet, Antik, Martico, Vares, TKR, TES a ďalších a satelitnej služby Skylink.

Disney Channel, vedúca svetová značka televízneho vysielania pre deti, spustí vysielanie na Slovensku dňa 19. septembra 2009.

Disney Channel celosvetovo predstavuje najúspešnejšie portfólio programov pre deti so svojimi 98 kanálmi a/alebo pridruženými kanálmi dostupnými v 167 krajinách a v 32 jazykoch.

Začiatkom roku 2010 bude Disney Channel a Disney XD sledovať 13 miliónov domácností v celom regióne strednej a východnej Európy. V roku 2008 sa Disney Channel umiestnil ako jednotka medzi detskými kanálmi v 17 krajinách a oblastiach. Nové vymoženosti Disney Channel sa rýchlo šíria na nové trhy na celom svete, čo zohráva kľúčovú úlohu pri uvádzaní značky Disney pre nových spotrebiteľov.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (2 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

Pridaj komentár