Hrajme sa na povolania

0

Deti často snívajú o tom, že keď vyrastú, budú pani učiteľkou, smetiarom, sestričkou alebo cukrárkou. Nie vždy si môžu tieto vysnívané povolania vyskúšať, nazrieť do ich tajov.

Mestečko povolaní

21. apríla sa bratislavské obchodné centrum Polus premení na mestečko povolaní. Deti budú mať možnosť pozrieť sa do zákulisia služieb, prevádzok a profesií, ktoré sa nachádzajú pod strechou mesta Polus a vyskúšať si napr. povolanie čašníka alebo poštára.

Cieľom tohto popoludnia je zábavnou formou deťom predstaviť rôzne povolania,  zahrať sa, príjemne stráviť poobedie.

Termín konania :  21.04.2012

Čas: 14:00 – 18:00

Program deťom predstavíme POLUS ako  mesto kde nájdu všetky služby a obchody, ktoré využívajú ich rodičia v bežnom  svete dospelých,deti sa naučia čo všetko sa nachádza v meste, s akými rôznymi službami, obchodmi a profesiami sa v meste stretávame,môžu si vyskúšať prácu čašníčky, poštára, aranžérov, pekárov, kuchárov, hostesiek, dokladača/-čky tovaru, kvetinára/-ky, asistovať pri pokladni,deti sa dostanú do rôznych prevádzok, kde si za asistencie zástupcov jednotlivých prevádzok budú mať možnosť vyskúšať svoju zručnosť priamo na mieste.samozrejme – nebudú chýbať súťaže a deti sa môžu tešiť na pekné ceny.

Cena: 
1 Dieťa 6,- Eur / 4 hodiny

Je nutné si miesto pre dieťa rezervovať vopred, kapacita miest je obmedzená.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár