Skvelý karate darček za vysvedčenie

Žaneta Halászová, Ľudia ľuďom 0

Blíži sa čas vysvedčení a vy v tušení dobrých známok uvažujete ako odmeniť vášho školáka? Chcete jemu a jeho kamarátom dopriať skutočne nezabudnuteľný zážitok? Máme pre vás skvelý tip a navyše vďaka tomuto darčeku ťažko chorému chlapcovi.

Aby sme ale nehovorili v inotajoch – na aukcie.ludialudom.sk môžete získať pre svojho potomka a jeho 14 kamarátov hodinu karate s Romanom Volákom, ktorý je držiteľom 52 titulov majstra sveta v karate, kempe, kung fu, a kick boxe.

Roman im nielen predvedie ukážky bojového umenia od karate, kung fu až po kickbox a navyše ich naučí základy týchto športov. Mimochodom, vedeli ste, že karate môže pozitívne vplývať na sebavedomie, cieľavedomosť a samostatnosť detí, zároveň pôsobiť na zdravý vývoj dieťaťa?

No a po tomto tréningu dostanú deti od BODY ENERGY CLUB navyše hodinu vo wellness centre na Einsteinovej ulici v Bratislave. Po dobrej námahe si predsa zaslúžia relax v bazéne.

Elektronickú aukciu tohto skvelého a skutočne exkluzívneho zážitku vyhlásil BODY ENERGY CLUB v prospech malého Alexika z Bardejova, ktorý je non-stop odkázaný na opateru rodičov. „Moje rúčky ma nepočúvajú. A vlastne celé telo ma nepočúva… Robí si čo chce! Niekedy je celé natiahnuté ako gumička a zase niekedy ja ako handrička. Som ako bábka v bábkovom divadle. Kde a ako ma položíš, tam si budem ležať,“ napísal, teda vlastne jeho rodičia, v jeho staršej výzve na ĽudiaĽuďom.sk.

E-aukcia štartuje na 70 eurách a získa ju dražiteľ s najvyšším podaním. Celá suma poputuje Alexikovi a jeho rodine. Možno jediným kliknutím tak urobíte radosť 15 deťom, ktoré zažijú super hodinu karate a zároveň drobcovi na druhom konci republiky, ktorý pomoc veľmi potrebuje.

P.S.: Keďže je tento zážitok určený pre skupinu detí, môžete sa naň vyzbierať aj s ďalšími rodičmi.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (2 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár