Športovanie s vtipom

Slávka Križanová 0

V júli bola spustená nová webová stránka www.aktivneleto.sk, ktorej účelom je pobaviť, ale aj pomôcť stráviť leto v pohybe. Na stránke budú postupne pribúdať vtipné videá, v ktorých blondínka Kateřina alias herečka Bára Mottlová vysvetľuje hlavné zásady vykonávania určitého športu. S novým videom pribudnú vždy aj tipy na lokality v Čechách aj na Slovensku, kde sa dá daný šport vykonávať.  

Chcete si zajazdiť na in-line korčuliach, ale netušíte, aké lokality sú pre tento veľmi efektívny šport najlepšie? Alebo by ste si radšej zahrali plážový volejbal, zajazdili na koni či spravili poriadnu jazdu na bicykli? Prípadne máte skôr náladu na nejaký hudobný festival? Zavítajte na webovú stránku www.aktivneleto.sk a zistite, aké sú možnosti.  

Pokiaľ s aktivitou iba začínate a neviete, aké vybavenie potrebujete alebo na čo si dávať pozor, poradí vám blondínka Kateřina alias herečka Bára Mottlová. V krátkych vtipných videách bude zároveň predstavovať aj miesta, ktoré sú ponúkané ako tipy. Máte teda možnosť rozhodnúť sa, či sa vám lokalita páči a chcete tam vyraziť alebo nie. 

V jednotlivých scénkach, pri ktorých sa určite pobavíte, bude sprievodkyňa Kateřina dávať tipy na tieto letné aktivity v nasledujúcich lokalitách: 

  1. In line – „Vltavská magistrála“ – Žluté lázně / Hodkovičky
  2. Plážový volejbal – Žluté lázně
  3. Opaľovanie – Petynka Praha
  4. Plávanie – Máchovo jazero – Doksy
  5. Jazda na bicykli – Český ráj
  6. Turistika – Prachovské skaly
  7. Jazda na koni – Dolton ranch – Svojetice pri Říčanoch
  8. Hudobný festival – Open Air Festival 

Aj keď sú všetky videá natáčané v Čechách, v tipoch nájdete aj rekreačné miesta na Slovensku. Do doplňovania tipov na aktívne leto sa môžete zapojiť aj vy! Stačí ich poslať na email aktivnileto(at)stream.cz. Viac informácií nájdete na www.aktivneleto.sk. Stránka vznikla s podporou cereálnych tyčiniek CORNY Linea.  

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár