Turistický veľtrh vo Viedni

webnoviny.sk 0

Výstavný areál Messegelände bude v dňoch 14. až 17. januára hostiť turistický veľtrh Ferien-Messe a automobilový veľtrh Vienna Autoshow.

V dňoch 14. až 17. januára sa v rakúskej metropole Viedeň uskutoční turistický veľtrh Ferien-Messe, spolu s ktorým sa v rovnakom termíne bude konať aj automobilový veľtrh Vienna Autoshow. Obe podujatia nájdu návštevníci vo výstavnom areáli Messegelände, ktorý sa nachádza na námestí Messeplatz 1.

V halách A a B bude ponúkať tipy na dovolenku, cestovanie a voľný čas približne 800 vystavovateľov zo 70 krajín. Pod mottom „Zaži svoje sny“ bude návštevníkov Viedne lákať do svojej krajiny tento rok Tunisko, ktoré je medzinárodným partnerom veľtrhu. Domácim partnerským regiónom bude Salzburg, ktorého hudobné slávnosti budú tento rok sláviť 90. ročník. V halách C a D predstaví tridsať automobilových značiek približne tristo noviniek. Vďaka spojeniu oboch veľtrhov bolo v areáli Messegelände minulý rok viac ako 150-tisíc návštevníkov.

Areál bude otvorený vo štvrtok 14. januára od 10:00 do 20:00, od piatku do nedele (15. až 17. januára) od 10:00 do 18:00. Online vstupenka stojí 8 eur, priamo na mieste 10 eur, popoludňajšia vstupenka so vstupom po 16:00 vyjde na 6 eur a deti do 12 rokov majú vstup zdarma. So vstupenkou na turistický veľtrh Ferien-Messe možno navštíviť aj Vienna-Autoshow.

Agentúru SITA o tom informovala vedúca Kancelárie mesta Viedeň Compress Erika Rožková.

SITA

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár