Zabudnite tento rok na štandardné prezenty pod stromček. IN sú darčeky, ktoré zlepšujú zdravie

PR 0

Vianočné obdobie a čas obdarovávania je za dverami a všetci si začíname pomaly, ale isto lámať hlavu nad výberom dokonalého darčeka pre niekoho, komu chceme urobiť radosť. Premýšľate nad výmenou štandardných prézentov za niečo originálnejšie? Za niečo, čo sa nebude len povaľovať v šatníku, poprípade na poličke, ale čo dotyčný maximálne ocení a efektívne využije? Skúsili ste už darovať po vianočný stromček zdravie?

foto: Kompava

Výber správneho darčeka pre blízkych nie je jednoduchý a často nám dá zabrať. Každý človek je iný a preto treba pri výbere zohľadniť každý detail. Avšak nezúfajte, pomôžeme vám vybrať ten správny a efektívny darček pre každého, komu ste rozhodnutí urobiť radosť.

Vianočný darček pre mamu

Aké je tajomstvo tých najkrajších vianočných darčekov pre naše mamy? Úplne jednoduché. Vianočné darčeky vyberáme s láskou a myslite na to, že naša mama túži byť ľúbená, krásna, navždy mladá a samozrejme stále aktívna. Už ste skúsili darovať pod stromček mladosť alebo stratenú energiu?

Mladosť  vyriešite zázračným kolagénom  SkinBooster, ktorý účinne pomáha v boji proti vráskam, oslabeným vlasom a nechtom. Tento „elixír mladosti“ podčiarkne krásu každej ženy a zároveň pohladí i dušu vďaka luxusnému baleniu. Má unikátne prírodné a účinné zloženie, ktoré nemá konkurenciu. Neobsahuje len kolagén, ale aj látky ako elastín, keratín, ceramidy, prírodný zvhlčovač – kyselinu hyalurónovú a vitamíny C a B. Práve tieto látky sú potrebné prekrásnu a mladú pleť.

foto: Kompava

Vianočný darček pre kávičkárky

Vyberáte darček pre dámu a spomenuli ste si, že má rada kávu? A čo tak jej dopriať, aby sa na každú jednu šálku nesmierne  tešila, pretože bude vedieť, že to nie je len obyčajná káva? Od Vianoc sa môže pochváliť, že pije kávu, ktorá jej vyhladzuje pleť a dodáva jej mladší vzhľad. A každý deň sa bude tešiť a myslieť na vás pri vychutnávaní si tohto super nápoja.

Týmto tajomným darčekom je Collagen Coffee Cream. Ide o unikátny kolagén do kávy, ktorý môžete využiť aj ako náhradu skutočnej smotany. Vďaka obsahu kolagénových peptidov účinne napomáha pri starostlivosti o pokožku, vlasy a nechty. A navyše je bezlaktózový. Obohatený je o MCT tuku, ktoré nabudia mozog i telo okamžitou energiou a taurín, ktorý reguluje vodu v tele a po kofeíne neodvodňuje.

 

Vianočný darček pre vyťaženú polovičku

Každý človek je z času na čas unavený. A to hlavne pred Vianocami. Myslíme počas sviatkov na naše polovičky? Strávia celé sviatky pred televízorom, či od rána do večera sa nezastavia. Tak pre tie, čo sa nezastavia a sú potom vyčerpané niečo máme. Poznáme spôsob ako s únavou zatočiť účinnou a udržateľnou cestou. Výživový doplnok K2 AntiAge predstavuje unikátnu kombináciu účinných látok v dennej fáze, ktorá slúži na podporu bunkovej energie s Cordycepsom, ženšenom a koenzýmom Q10. Druhá, nočná fáza stimuluje očistu buniek a bunkových centier energie – mitochondrií. Spolu v dokonalej súhre prispievajú k správnej regenerácii a nabudeniu organizmu. Venovaním tohto produktu obdarujete milovaného človeka nie len dávkou energie, vitality a zdravia, ale výsledky sa odzrkadlia i na jeho pleti vo forme šťastia.

foto: Kompava

Podobne ako predošlý tip na darček môže rovnaký účel splniť i produkt Premium L-Carnosine, ktorý osloví i svojim unikátnym účinkom. Je výhodnou voľbou pre každého, kto sa nechce zaťažovať výberom a spôsobom balenia darčeku, nakoľko jeho balenie istotne pohladí zrak obdarovaného. Jeho unikátne zloženie s obsahom karnozínu, koenzýmu Q10 a vitamínu E bojuje proti starnutiu organizmu a dopĺňa energiu bunkám. Výberom tohto darčeku venujete nie len krásny darček, ale rovnako napomôžete k opätovnému nadobudnutiu stratenej vitality a energie po celom roku. 

Vianočný darček pre starých rodičov

Čo by najviac potešilo vašich starých rodičov pod vianočným stromčekom? Verte, že táto informácia je overená. Starší ľudia si prajú hlavne zdravie, tí náročnejší aj naspäť mladosť. Byť zdravý, mladší, lepšie sa cítiť a hýbať sa bez bolesti je snom nejedného seniora.  

Darovať vianočný darček svojej babke či dedkovi vo forme výživového doplnku na lepšiu pohyblivosť a bezbolestné ranné vstávanie je na nezaplatenie. Obľúbený Gelo-3 Complex  je teraz v limitovanom vianočnom balení s darčekom, aby pohyb vašich milovaných viac nebolel. Unikátna kĺbová výživa obsahuje hydrolyzovaný kolagén, glukozamín sulfát, vitamín C, vápnik a horčík v organickej forme. Obľubujú ho nie len dôchodcovia, ale i športovci a všetci, ktorí túžia po úľave od bolesti pri pohybe.  Doprajte svojim blízkym na Vianoce bezstarostný pohyb a zdravé kĺby.

foto: Kompava

Výživové doplnky ako vianočný darček podporia kondíciu, zdravie a krásu našich blízkych tam, kde je to potrebné.

Tieto a ďalšie iné účinné produkty  od Kompavy nájdete na e-shopoch, v lekárňach, bio-predajniach i vo fitness centrách. Venovaním takéhoto zdravého a praktického darčeka urobíte službu aj sebe – vyhnete sa preplneným a stresujúcim nákupným centrám a naviac, tento čas si ušetríte pre užívanie si tej pravej vianočnej atmosféry. Buďte si istí, že podporou zdravia vašich blízkych im budete stále pripomínať, že na nich myslíte, nakoľko hodnotu darčekov vo forme kvalitného výživového doplnku obdarovaní spoznajú neskôr – budú zdraví, vitálni a krásni.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 4,00 z 5)
Loading...