Knižný tip na vianočný darček

Tip na knihu 2

A opäť sa blížia Vianoce….ten správny darček môže byť niekedy problémom. Čo kúpiť, aby to spravilo radosť, potešilo, poslúžilo? A pritom neprekročiť rodinný rozpočet? Podľa prieskumov chcú Slováci na Vianoce predovšetkým oblečenie, parfumy a knihy. Ponúkame vám niekoľko tipov práve na vhodné knižné darčeky.

Pre maminku

Láska v čase Vianoc: Lisa Kleypasová je svetoznáma autorka romancí a svoje majstrovstvo nezaprela ani v novinke, ktorá vás zavedie do viktoriánskeho Anglicka.

Hollywoodske lásky: Jackie Collinsová ponúka ďalší bestseller z prostredia hollywoodskej pozlátky a celebrít. Viete, čo sa stane, keď túžba narazí na moc?

 

 

Pre ocka

Dracula. Knieža nemŕtvych: dlho očakávané pokračovanie slávneho Draculu. Prasynovec Brama Stokera opäť vzkriesil najslávnejšieho upíra všetkých čias.

Smrť Bunnyho Munroa: austrálsky spevák Nick Cave napísal knihu, ktorá šokuje, prekvapí a najmä, má schopnosť stať sa kultovou.

Pre syna

Dračie rozprávky: príbehy o veselých a odvážnych drakoch, ktorí lietajú po svete a prežívajú zaujímavé dobrodružstvá s rytiermi, vílami a princeznami.

Objavujeme povolania: knižka ponúka prehľad o každodennom priebehu 250 povolaní zoradených do 14 rôznych oblastí ako mesto, vidiek, nemocnica, letisko, prístav, súd, stavba alebo športové centrum. Ak ťa niektoré z nich nadchne, možno medzi nimi nájdeš svoju budúcnosť…

Pre dcérku

Mačacie dievča: vynikajúci román populárneho autora Thomasa Brezinu o výnimočnom dievčati s nevšednými schopnosťami.

Otázky a odpovede pre dievčatá: Dospievanie je dosť zložité a súvisí s ním veľa otázok týkajúcich sa vlastného tela, lásky a sexuality. Táto kniha prináša otvorené a vyčerpávajúce odpovede na všetky otázky, ktoré sú počas dospievania dôležité.

Pre starkú

Agónia: majster lekárskych thrillerov Robin Cook vás presvedčí, že zdravotná turistika nie je taká bezpečná ako by sa zdalo.

Vianočné pečenie: Kopa skvelých receptov na chutné vianočné koláče a torty, originálne nápady na darčeky a dekorácie a množstvo informácií o tom, ako sa Vianoce prežívajú vo svete.

Symptómy chorôb: Vyše 170 charakteristík chorôb od A po Z, členených podľa príčiny, liečby i možností samoliečby

Pre dedka:

Sex po 50 – necenzurované vydanie. Vyčerpávajúci prehľad všetkého, čo vám v sexe prinesie tá druhá, „pokojnejšia“ polovica vášho života…

História: Unikátny obrazový sprievodca udalosťami, osobnosťami a myšlienkami, ktoré nás formovali a formujú. Stovky obrázkov, satelitné mapy a grafické prvky, ktoré umocňujú jej príťažlivosť.

Nezostalo po nich ticho: Kniha medailónov dvanástich osobností slovenskej kultúry a športu očami ich blízkych. Jaro Filip, Ondrej Nepela, Vladimír Dzurilla, František Dibarbora, Ivan Krajíček, Karol Duchoň a ďalší.

Ďalšie tipy na nádherné encyklopédie, napínavé thrillery, užitočné príručky, knihy pre deti hľadajte na Knižnom webe.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Komentáre k článku

Pridaj komentár