Pozvanie na zážitkový workshop rozvíjania potenciálu

Mgr. Janette Šimková/ pr 0

Robíte to, čo aj skutočne chcete?

Keď je vaša odpoveď negatívna, alebo váhate, môže byť pre vás užitočné hľadať cestu k svojmu vnútornému daru a zamieriť dosť vysoko.

Všetky vlastnosti a schopnosti, ktoré vám umožňujú dosiahnuť osobné, pracovné aj spoločenské úspechy, máte v sebe ukryté. Nikdy vám nie je dané prianie bez toho, aby vám nebola súčasne daná schopnosť ho uskutočniť. Možno však pre to budete musieť niečo urobiť…

Príďte si na seminár o objavovaní svojho skrytého potenciálu po impulzy, ako naštartujete pozitívnu zmenu svojej osobnosti a objavíte tie svoje dary, ktoré vám prinesú to najväčšie možné uspokojenie. 

Bez návodov na život

Koľkokrát  ste si povedali, že prestanete so všetkými návodmi na život a začnete žiť naplno? 

Lekorka vám neponúka návod, ako niečo urobiť, ale ponúka možnosti, aby ste odhalili, čo vám pomôže urobiť to, čo skutočne chcete.

“Môžete sa stať lepšou verziou samého seba. Mne sa to podarilo a mojim klientom tiež.”

Janette Šimková, life kouč a trénerka osobného rozvoja  www.lifekoucing.sk 

Musíte niečo pre to urobiť

Tento seminár je o osobnom posilnení. Aby sa veci zmenili vo váš prospech, musíte niečo pre to urobiť! Potrebujete pretvárať náznaky myšlienok do akcií a vízií. Príďte si na workshop po silu, ktorá sa nedá poraziť – po silu svojich vlastných myšlienok.

Keď čakáte na niekoho súhlas, na mocnejšiu motiváciu, na to, až bude všetko jednoduchšie, zmizne strach a peklo zamrzne – iba dumáte a nič nerobíte. Na workshope zistíte, že tento vzorec správania sa stane ľahko minulosťou, ak…

Môžete byť vnímavý a zvedavý, ale bez katalyzátora iniciatívy sa žiadna inovácia neudeje. Preto sa vám oplatí prísť medzi ľudí, ktorí sa chcú “naštartovať”. Postavíte si rovnicu osobného úspechu skombinovanú s vášňou a talentom a “odrazíte sa”.

Workshop sa koná poslednú májovú sobotu – 25. 5. 2013, od 9.00 do 17.00 hod. v Bratislave. Čitateľky portálu Rodinka majú 15 % zľavu – do prihlášky treba uviesť heslo: RODINKA.

Viac informácií nájdete na: www.lifekoucing.sk

Účastníci workshopu získajú ako bonus CD s e-bookmi objavte svoj skrytý potenciál a cvičebnicou prebuďte svoj skrytý potenciáL

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár