Zamilovaná do iného. Vyhodnotenie blogovej súťaže.

redakcia 0

Málo kto to chce riešiť nahlas, niektoré s nás len s najlepšou kamoškou, a niektoré práve s ňou nie. Lebo ide práve o jej manžela. Nepatrí sa to, nehodí sa to, vždy to niekoho bolí, ale stáva sa. 

Zamilujeme sa do niekoho, kto nám nepatrí, a my patríme niekomu inému. Zažili ste to? Čo ste s tým spravili? 

Toto bolo zadanie blogovej súťaže na október.

A toto sú linky na 10 výherných blogov. Z každého pohľadu– veľmi zaujímavé čítanie:)

Valinelka: Koľko princov na bielom koni?

Koľko princov na bielom koni môže žena počas života stretnúť? Skutočne len jedného? Alebo sú tieto pochybnosti len výsledkom často zradného pokušenia „čo by bolo, keby…“?

čítaj blog…

Katarina: Zíde z očí, zíde z mysle

Aj keď to nebolo ľahké, prebrala som si v hlave čo by som stratila a čo naopak získala. Mám predsa manžela a dve krásne deti, tak nebudem si kvôli zamilovanosti ničiť rodinu a tak som sa snažila zabudnúť.

čítaj blog…

Fifi: Zamilovaná do priateľa mojej sestry

To sa muselo stať snáď len mne! Že sa zamilujem do priateľa vlastnej sestry. Vždy som si hovorila, ale kdeee, to sa mne stať nemôže, ja by som jej to neurobila, a predsa…

čítaj blog…

 

Elza: Nikdy neviete, kedy vybehne pokušenie

Pred ukončením rodičovskej dovolenky som s kamarátkami mamičkami išla na zaslúženú dovolenku k moru. Vybrali sme si frekventovanú destináciu, aby sme boli konečne po dlhej materskej vo víre spoločnosti. Na druhý večer, sme sa pri animačnom programe, zoznámili s partiou z Čiech.

čítaj blog…

Žanteta: Nikdy sa o tom nedozvedel

Nikdy sa to ON nedozvedel, ale ja som to v sebe nosila ako horúci kameň v hrudi niekoľko rokov.

čítaj blog …

 

 

Chilli: Výčitky mám dodnes

Bolo to také nečakané – som šťastne vydatá žena, s manželom máme spolu jedno dieťa a v podstate si žijeme ako šťastná rodinka. Bola som s kamarátkou na zábave – vytiahla ma, aj keď sa mi moc nechcelo.

čítaj blog…

Janette : Priateľ najlepšej kamarátky

Moju najlepšiu kamarátku mám od detstva, ťaháme to spolu už od škôlky. A práve ja som sa musela zahľadieť do jej priateľa…

čítaj blog…

Lulu: Dokázala som to zastaviť.

Skoro to prerástlo do niečoho vačšieho, dokázala som to však zastaviť. Hoci ma požiadal o ruku, bolo to v takej slabšej chvíli, vedela som, že veľkú budúcnosť by to nemalo.

čítaj celý blog …

 

Miskaad: Zamilovala som sa do svojho kolegu

Skúsenosť na túto tému mám aj ja. Bolo to pred pár rokmi, príbeh je klasický a myslím si, že aj úplne bežný… Zamilovala som sa do svojho kolegu. Ja som bola vydatá, on ženatý.

čítaj blog…

Pohroma: Oficiálna a beta verzia môjho života

Dlho som si žila v arogantnej predstave, že mne sa také niečo nikdy nemôže stať. V podstate sa ani nestalo, lebo o čom sa nehovorí, to neexistuje, no nie?

čítaj blog…

 


Autorkám týchto 10. blogov posielame nový krém proti vráskam MATRICIAN od Biodermy.

Samozrejme za podmienky, že sa mi ozvú na majl, ktorý im idem práve posielať. Prípadne ma predbehnú a napíšu mi na eva@babetko.sk 🙂

Vďaka za zdielnosť a mnohé  povzbudivé príbehy.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (5 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár