Ako prať bez zbytočných nákladov

PR 0

Vysoké nároky na seba a okolie si dnes kladie asi každý z nás. Chceme sa vyvíjať a inovovať priestor, v ktorom sa pohybujeme. Popritom všetkom je ale potrebné, aby sme mysleli aj na našu Zem a životné prostredie. Zanechávame ho predsa našim deťom.

Chrániť prostredie, v ktorom žijeme, je dnes veľmi aktuálne na celom svete. Dôležitým faktorom je teda zmeniť náš prístup a zredukovať znečistenie.

Vyskúšajte zázrak zvaný homemade, alebo sa nechajte inšpirovať technológiami, ohľaduplnými k zdraviu vašej rodiny.

Pripravte si domáci prací prášok bez chemikálii

Na prípravu sú potrebné 1 mydlo (ideálne je úplne najzákladnejšie, ktoré obsahuje iba glycerín, príp. kokosový olej), 1 malú sódu bikarbónu a vodu.

Vodu zohrejeme na 60 °C a vložíme do nej nastrúhané mydlo, ktoré necháme úplne rozpustiť a potom pridáme sódu. Sóda sa nesmie pridávať predtým, ako je mydlo úplne rozpustené, pretože celá zmes by príliš penila. Potom už len doplníme vodu, aby celá zmes mala približne 5 litrov. Prací prostriedok je hotový. Dávkovanie je približne 1,5 dcl na plnú práčku. Tento prací prášok neobsahuje žiadne chemikálie a je veľmi jemný k detskej pokožke.

Systém EcoBubble vám ušetrí až 70 % energie

Nájdime rovnováhu medzi potrebami ľudí a starostlivosťou o životné prostredie. Samsung cieľavedome pretvára a rozširuje životné prostredie podľa potrieb človeka.

Prevratná práčka, ktorú prináša na trh, ukrýva svoje tajomstvo v technológii ECO Bubble, ktorá vám pri bežnom praní na teplote 15 °C ušetrí až 70 % energie* pri programe Super Eco. Samozrejme s dosiahnutím rovnakých výsledkov, ako pri praní na 40 °C. Hneď na začiatku prania generátor nahustí bubliny s pracím prostriedkom a vytvorí tak mydlovú penu, ktorá sa dostane do bielizne až štyridsaťkrát** rýchlejšie než pri bežných práčkach, pričom výsledok je neporovnateľný.

Špecialitou tejto práčky je aj nový šetrný program prania outdoorových a vodeodolných materiálov, ktorý zaručí ich dlhšiu životnosť a pôvodné vlastnosti. Tieto látky sú citlivé na zaobchádzanie a počas bežného prania strácajú svoje vlastnosti.

Nesmieme zabudnúť aj na ekologické čistenie bubna. Táto funkcia odstraňuje z bubna a skla na dvierkach nánosy tvorené zvyškami pracieho prostriedku a nečistotami bez špeciálnych chemikálií. Rovnako disponuje systémami, akými sú samočistiaci filter, ochrana pred prehriatím alebo indikácia poruchy. S novou práčkou uľahčíte svetu dýchať a pritom šetríte svoje náklady. Pretože zdravé životné prostredie a spôsob života idú ruka v ruke so zdravým a hodnotným prežívaním života každého z nás.

Začni preto už dnes s novou práčkou od Samsungu.

* Na základe testu Springboard Engineering/PNO643N-2750/Grease soilswatch EMPA120/Temp 15°C
** Na základe testu VDE Germany/5007933-2528-0010/140561/IEC 60456 Ed. 5/4 kg WashLoad


1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (2 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár