Vedeli ste, že zručného opravára môžete mať NONSTOP v zálohe?

pr 0

Nečakané poruchy v domácnosti dokážu často zaskočiť aj tam, kde je hlavou rodiny domáci kutil. Vymknutie prievanom sa dá zvládnuť aj vo vlastnej réžií ale pokazený plynový kotol, vyhorený istič či upchaté odpadové potrubie by ste mali nechať na odborníka. Vedeli ste, že zručného opravára môžete mať NONSTOP v zálohe?

Havárie v domácnosti za vás vyrieši tradičný dodávateľ elektriny a plynu na strednom Slovensku, spoločnosť Stredoslovenská energetika, a. s. (SSE) a jej asistenčná služba pre domácnosti  SSE Opravár a SSE Opravár Plus. Vďaka nim získate istotu, že v nepríjemnej situácii nezostanete bez pomoci.

SSE Opravár – rýchla pomoc už za jedno euro

V základnom variante asistenčných služieb SSE Opravár (za euro mesačne) máte k dispozícii pomoc elektrikára i plynára a ako novinku už aj opravu plynového kotla! Výška jednorazovej opravy, ktorú špecialisti vykonajú bezplatne, je ohraničená sumou 200 eur.

Ak sa rozhodnete pre aktiváciu rozšíreného variantu – SSE Opravár PLUS (za 1,90 € mesačne) –zabezpečíte si aj pomoc kúrenára, inštalatéra, sklenára a zámočníka, ktorý pomôže nielen s dverami od bytu či domu, ale aj so zablokovanými dverami auta. Služba SSE Opravár PLUS má finančný limit na jednorazovú opravu až 800 eur a máte nárok aj na telefonickú právnu konzultáciu, zabezpečenie náhradného ubytovania a sťahovacie služby, ak sú potrebné. Výhodou oboch variantov je, že uvedený finančný limit sa vzťahuje na každú udalosť počas roka a počet udalostí za rok pritom nie je obmedzený.

Nečakaná porucha? Volajte!

Asistenčná linka SSE Opravár je dostupná nonstop, vrátane víkendov a sviatkov. Stačí zavolať a operátor vám podľa opísania problému pošle profesionálnu technickú pomoc, ktorá najneskôr do dvoch hodín príde a dá všetko do poriadku.

Viac informácií nájdete na https://www.sse.sk/sseopravar  alebo na infolinke 0850 444 888.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (12 hlasov, priemerne: 2,50 z 5)
Loading...