Liečba a odpočinok na jednom mieste v Hajdúszoboszló

PR 0

Je načase, aby ste aj v zimných mesiacoch navštívili Hajdúszobosló a vyskúšali silu liečebných procedúr, relaxačný účinok wellnesových služieb, kombinovaný rôznymi zábavnými programami.

Odpočinok

Aj v zimných mesiacoch je potrebné si odpočinúť a odreagovať sa. Pobyt v Hajdúszoboszló ponúka komplexne liečebné a wellnesové služby v rade vynikajúcich ubytovacích zariadení a zábavné programy. Aj v zimnom období je Hajdúszoboszló dokonalým výberom pre celú rodinu, pretože v krytom vitálnom svete sú zabezpečené možnosti na kúpanie, wellness , šport a zábavné služby. V ubytovacích zariadeniach a programoch usporiadaných mestom si môže každý nájsť zábavu podľa svojej chuti…

Tip: Masáž Pindasweda je skutočnou energetickou bombou pre telo a dušu, vyskúšajte ju vo wellnessovej časti Aqua-Palace vitálneho sveta!

Zimné sviatky

V ubytovacích zariadeniach vyzdobené stromčeky, rozmanité programy a vynikajúce služby garantujú vianočnú atmosféru. Tých, ktorí oslavujú Vianoce v Hajdúszoboszló v hoteloch čakajú s gastronomickými špecialitami.

Posledný deň v roku je tu tiež zaujímavým sviatkom, kedy sa kúpeľné mesto lúči s uplynulým rokom tradičnými programami ako „Silvestrovské práskanie bičami“, koncerty a ukážky žonglérov pod voľným nebom. Starý rok uzaviera slávnostný ohňostroj. Miestne hotely chystajú taktiež rozmanité silvestrovské programy, oplatí sa obsadiť si miesto včas.

Tip: Ak nemáte nápad, aký darček dať na Vianoce, daruje odpočinok v Hajdúszoboszló, vyberte si miesto na našej webovej stránke!

Liečebný pobyt

Prvé mesiace v roku sú dokonalé na liečebné kúry v Hajdúszoboszló. V kúpeľoch Hajdúszoboszló sú zostavené liečebné kúry pozostávajúce z 18 procedúr na liečbu osteoporózy, chorôb obehového systému, bolesti krížov, chorôb spôsobených stresom. Taktiež je možné vybrať z balíčkov pozostávajúcich zo 7, 14 a 21 dní, ktoré obsahujú väčšinou aj grátis služby ako vstup do bazéna a sauny. Kúpeľ v liečivej vode obsahuje každý balíček, kde unikátne zloženie liečivej vody podporuje liečbu a odpočinok.

Tip: Ak si zakúpite balíček so 4 procedúrami na 4 dni, dostanete do daru vstupenku do kúpeľov na nedeľu.

Viacej info na  https://hajduszoboszlo.hu/sk/.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár