Nová tvár Hotela Partizán**** – miesto krásy a relaxu

pr 0

V rekreačnej oblasti Tále – Nízke Tatry už vyše 20 rokov vedie rodina Kičová  Hotel Partizán**** , ktorý je známy snahou prekvapiť vždy niečím novým.

Jar 2016 je pre hotel opäť v znamení niekoľkých zaujímavých noviniek – Hotel Partizán**** sa stal miestom krásy a relaxu.

Hotel v lese, les vo  wellness

V súčasnosti je hotel obľúbeným miestom pre trávenie aktívnych rodinných dovoleniek , romantických pobytov či realizovanie firemných akcií. Vyhľadávaným sa stal aj vďaka Nature Wellness Center s rozlohou 2255 m2, ktoré zaujme nielen rozlohou,  ale najmä zaujímavým dizajnovým spracovaním v duchu „Hotel v lese, les v hoteli“. Bezpochyby patrí medzi najkrajšie wellness centrá na Slovensku.

Na jar 2016 bude mesiacom, kedy pribudnú  nové priestory Spa & Balneo & Fitness na ploche takmer 500 m2. Koncepcia opäť vychádza z lesa, ktorým je hotel obklopený. Hostia sa po vstupe do wellness centra razom ocitnú v príjemnej uvítacej časti. Vychutnajú si účinky bylinkových čajov, zatiaľ čo im profesionáli v oblasti zdravia a wellness odporučia balík procedúr šitý priamo na mieru. Je potrebné zdôrazniť, že nepôjde len o bežné masáže či procedúry. V každom detaile sa ukrývajú sily prírody, ktoré povzbudia aj uzdravia.

Masážne oleje z výťažkami z levandule, 9 kvetov či hroznových jadier budú zárukou nádherných voňavých okamihov. Novinkou budú konopné oleje, ktoré dokonale premasťujú suchú pokožku a sú veľmi vhodné pre pacientov s kožnými problémami. Masáž im okrem uvoľnenia prinesie i upokojujúci účinok pre podráždenú pokožku.

Obľúbené sú jalovcové zábaly s rakytníkom, ktoré uľavia pri reumatických ochoreniach.

Vital & Fitness

Ak máte problém s nadváhou či celulitídou, nezúfajte. Spa & Balneo & Fitness časť je tu práve pre Vás. Zdravý pohyb v prírode a aj v novom fitness centre s prvkami lesa v interiéri, Vás budú povzbudzovať, aby ste podali ešte lepší športový výkon! Odmenou budú telové procedúry so silami z Mŕtveho mora.

Po aktívnom dni každému dobre padne ponoriť sa do vane plnej horúcej vody a relaxovať. V Hoteli Partizán**** povýšili obyčajný kúpeľ na liečivú hydroterapiu. Obohatené budú nielen o svetelnú terapiu ale aj účinky horských bylín prospešných pre zdravie. Výsledkom je hydromasáž v tematických miestnostiach s využívaním zdravotných účinkov brezy, levandule a iných byliniek. 

Beauty & relax

Krása pokožky je výsledkom každodennej starostlivosti a zdravia. Pokiaľ sa Vám často stáva, že zanedbáte správne odlíčenie či večernú starostlivosť, profesionálne kozmetičky Vám rady pomôžu. Hotel  Partizán**** je prvý hotel na Slovensku, ktorý sa profesionálne stará o Vašu pleť! Máte možnosť vyskúšať celebritné prístrojové ošetrenia HYDRAFACIAL MD. Táto neinvazívna technológia Vás zbaví vrások, nedostatkov pleti, dokonale hydratuje, oživuje a rozjasňuje.

Zastavte starnutie! Ďalšou exkluzívnou novinkou je KOLAGENÁRIUM. Jedinečná fototerapia zaručí, že čierne škvrny zmiznú, póry sa stiahnu, Vaša pokožka sa stane jemnejšou, pružnejšou  a zbavíte sa opuchlín a rán. Zlepší sa príjem vlhkosti a tiež schopnosť vlhkosť v pokožke udržať.  Je určená ženám a mužom, ktorí chcú pravidelne udržiavať svoje telo krásne, mladé a fit.

Samozrejmosťou sú kozmetické masáže, manikúra či pedikúra v priestoroch s nádherným výhľadom do okolitej prírody.

Po dni strávenom v starostlivých rukách wellness profesionálov Hotela Partizán**** odídete krajší, plní energie a chuti do ďalších dní. Na pamiatku si môžete odniesť malý darček v podobe produktov  z hotelovej Ajax farmy.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár