V Hajdúszoboszló Vás čaká wellness a liečba

PR 0

Aj v zimných mesiacoch je vynikajúca voľba pobyt v Hajdúszoboszló, lebo aj toto ročné obdobie poskytuje nezabudnuteľné zážitky návštevníkom mesta. Môžu vyskúšať liečivú silu vody v kúpeľoch a počas liečebných procedúr a taktiež  prostredníctvom wellnessu načerpať novú duševnú a telesnú silu.

Odpočinok a liečba v Hajdúszoboszló

Horúcim zlatom Hajdúszoboszló je vysokokvalitná liečivá voda s unikátnym zložením, ktorá medzi inými je účinná pri liečbe kĺbových a nervových zápalov, bolestiach svalov a taktiež pri liečbe po športových úrazoch.

Hydroterapeutická liečebná kúra v Hajdúszoboszló pozostáva z procedúr pri ktorých sa pri každej využívajú blahodarné a liečivé účinky liečivej vody podľa individuálnej potreby. Liečebné účinky dokazujú odborné výsledky a dlhoročné skúsenosti a pozitívne účinky liečby podporujú taktiež aj priaznivé klimatické podmienky a pokojná malomestská atmosféra.

Jedinečnou službou je aj to, že vo väčšine hotelov v Hajdúszoboszló je možnosť kúpeľa v blahodarnej liečivej vode a taktiež je možné využívať vynikajúce liečebné procedúry pod odborným lekárskym dozorom.

Vedeli ste, že na liečebné procedúry môžete využiť v 13 hoteloch v Hajdúszoboszló?

Zimný odpočinok a zotavenie

Zimné obdobie je ideálne aj na duševný a telesný odpočinok prostredníctvom kvalitných wellnessových služieb. Väčšina hotelov ponúka svojim hosťom široký výber masáží, viac druhov sauny a taktiež špeciálne wellnessové programy. Popri príjemnom odpočinku je dôležitou prioritou aj ochrana zdravia, ktorú podporujú aj výberom zdravých jedál alebo špeciálnymi diétami.

Najväčší kúpeľný komplex v Európe

Hlavnou atrakciou Hajdúszoboszló je najväčší kúpeľný komplex v Európe, kde v krytom vitálnom svete Aqua Palace sú najvýznačnejšie kvalitné wellnesové služby. Kúpanie v rôznych bazénoch v trojposchodovej budove skvelo dopĺňajú fitnesové a wellnesové služby, z ktorých si môžu hostia vybrať podľa svojich individuálnych záujmov. Služby Aqua-Palace ponúkajú možnosť relaxácie a odpočinku pre tri generácie svojich hostí.

Vedeli ste, že v krytom vitálnom svete Aqua-Palace počas celého roka popri kúpaní môžete využívať širokú možnosť športových programov a wellnesových procedúr?

Viac informácií nájdete na hajduszoboszlo.hu

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár