Letom svetom muzikálom

0

Druhý ročník úspešného letného kostýmovaného happeningu pre deti a dospelých v interaktívnej hudobno – tanečno – speváckej show so súťažami pre deti aj rodičov.

Populárne pesničky z detských rozprávok a muzikálov, v netradičnom podaní speváckej formácie TRJOF, na otvorenej scéne, priamo v areáloch najkrajších slovenkých letných stredísk. Potešia vás nezabudnuteľné pesničky legendárnych diel.

*Leví kráľ*Maťko a Kubko*Jurošík*

*Pá a Pí*Mary Poppins*Notre Dame*Malá morská víla*

Súťaž – NAJMASKA leta 2010 „Slovenský Disneyland“

Slovenské turné jedinečného projektu Letom svetom muzikálom s UniCreditom 2010 odštaruje 19. júna v Aquaparku Vyhne. Slovenskí renomovaní umelci s moderátorkou Hanou Rapantovovou, Miškou Szoczovou (dcéra … z obľúbeného komediálneho seriálu Kutyl s.r.o.), spolu s úspešnými hercami a spevákmi Tomášom Horváthom (Producenti, Pomáda …) Petrom Makranským (František z Asisi, Boyband …), Igorom Šimegom (High life, Každý má svojho Leona …), ktorí tvoria prekvapivú profesionálnu spevácku formáciu TRJOF.

Animátori Harry a Hermína spolu s Malou morskou vílou, Žirafou a Chipitkom, prevedú všetkých počas odpoludnia veselým svetom masiek, rozprávkových bytostí až k interaktívnemu finálovému koncertu, ktorý vyvrcholí vyhlásením NAJMASKY leta 2010, odovzdaním výhier, a tiež darčekomániou pre každého, kto sa príde vyhrať do Tvorivého stánku.

Súčasťou veselého odpoludnia okrem profesionálneho programu je tiež sprievod masiek a vo vytipovaných areáloch aj prehliadka modelov áut Fiat, s možnosťou zapojenia sa do súťaže o víkendové zapožičanie.

Časový harmonogram tvorivého programu akcie:

12.00 – maskoti v akcii – každú pol hodinku po 10 minút

14.00 hod – dve hoďky príprav v letnom tvorivom stánku, priebeh ohlásených súťaží

16.00 – 17.00 koncert TRJOF so spoločným finále a vyhlásenie výsledkov aktivít

17:00 – odovzdanie výhier, vyhodnotenie súťaží a darčekománia

Odovzdanie výhier od spolupracujúcich spoločností, rovnako ako fotografie s maskotmi a účinkujúcimi zavŕšia deň zábavy a relaxu.

Spomienkou okrem vecných predmetov sa tak stane tiež album s krátkou reportážou na internetovej fotostránke Letom svetom muzikálom s UniCreditom, na stránke www.mascott.sk a samozrejme na serveri Rodinka.sk

Súťaž o najlepšie letné telefónne video a fotografiu

Zároveň Mascott tým vyhlasuje súťaž o najlepšie letné telefónne video a fotografiu. Prvých desať víťazov získa pobyty v najkrajších aquaparkoch Slovenska. Fotografiea videa posielajte na adresu:

fotoLSM010(at)gmail.com

REKLAMNÍ PARTNERI:

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár