Nový rodinný program Slovenskej národnej galérie.

Mgr. Eva Kotlarikova, SNG 0

SNG pripravila pre rodiny s deťmi nový program s názvom Spoločné nedele v galérii.  Tvorivé, zážitkové vzdelávacie aktivity inšpirované vizuálnym umením. Pre rodiny s deťmi, ktoré rady trávia čas spolu.

Príďte k nám stráviť

Spoločné nedele v galérii

a objavte koľko máte spoločného s umením.

Program zapojí každého člena vašej rodiny a prináša spoločné učenie sa a zdieľanie ideí v rodine. Funguje ako 3-hodinový celok, ktorý má svoju tému a pointu. Tá je vždy inšpirovaná výstavami a expozíciami. Budeme ich spoločne interpretovať pomocou výtvarných, tvorivých aktivít, sprostredkovaním zaujímavých informácií a spoločnou diskusiou.

Program sa bude konať raz mesačne, vždy v nedeľu poobede a prevedú vás ním skúsení lektori a galerijní pedagógovia SNG. Je vhodný pre deti od 5 rokov.

Prvú Spoločnú nedeľu v galérii pod názvom „Ten správny tvar” venujeme nevšednému putovaniu za rečou tvarov vo vizuálnom umení (inšpirované výstavou Posledný klasik / Ernest Zmeták – umelec a zberateľ). Bude sa konať v nedeľu 27. marca 2011 od 14.00 do 17.00 hod.

Na program sa môžete objednať na kontaktoch: eva.kotlarikova(at)sng.sk alebo 02/ 20476270 Materiál na realizáciu programu a občerstvenie zabezpečuje SNG. Na podujatie je z organizačných dôvodov potrebné objednať sa minimálne 5 dní vopred.

Program sa koná v priestoroch Slovenskej národnej galérie v Bratislave (Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4).  

Viac info nájdete na tomto linku.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár