HALLOWEEN VO FAMILYPARKU: Filippov zakliaty čarovný svet

pr 0

Presne na Halloween sa do Familyparku zlietajú čarodejnice a kúzelníci z celého sveta, aby sa tu venovali svojmu temnému umeniu.

Od 23. októbra do 1. novembra sa návštevníci parku môžu tešiť na strašidelne krásnu výzdobu a veľa prekvapení.

foto: (C) Hafenscherg

 

Tekvice, kam oko dovidí

Familypark zdobí viac ako 750 kg tekvíc – dobre sa pozerajte a skúste ich porátať! Najväčšiu rakúsku tekvicu určite neprehliadnete, váži až 735 kg! Alex Neumayer, ktorý dostal už veľa ocenení za svoje rezbárske umenie, sa pokúsi vytvoriť z nej najväčšieho tekvicového strašiaka v Rakúsku.

Ak sa vám páči Alexovo umenie, zastavte sa v obchode s tekvicami: majstrovi rezbárovi sa tu môžete prizerať pri práci a jeho diela si aj kúpiť.

foto: (C) Hafenscherg

Stovky svetiel v rôznych farbách ponárajú park pri západe slnka do čarovnej atmosféry. Čakajú na vás výnimočné zážitky pri jazde na osvetlených horských dráhach Blesk bohov a Potkaní mlyn, Traktore, Lietajúcich rybách a všetkých ďalších 25 jazdných atrakciách. Pôsobivé halloweenske prostredie dotvárajú zážitkové zóny a fotostánky. Do zotmenia sú otvorené dokonca aj preliezky!

foto: (C) Hafenscherg

 

Strašidelný dom

O adrenalín, vzrušenie a husiu kožu sa postarajú zlí čarodejníci, ktorí čakajú na vašu návštevu v Strašidelnom dome Haunted House. Pozor – vhodné iba pre odvážnych návštevníkov od 14 rokov!

foto: (C) Familypark

Cena vstupenky: 27 euro (bezplatný vstup pre deti do 3 rokov)

Halloween vo Familyparku: 23.10. – 1.11., denne od 11:00 hod

Haunted House: denne od 16:00 hod, cena vstupenky: 3,- eurá

(C) Familypark

 

Online predaj: z dôvodu Covid-19 je možné park momentálne navštíviť iba po kúpe lístka online, resp. na základe online rezervácie vstupu.
Aktuálne bezpečnostné opatrenia v súvislosti s koronavírusom uverejňujeme na webovej stránke.

www.familypark.at/halloween

 

 

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...