Vianočná nálada vo Familyparku

PR 0

Od 30. 11. do 2. 12. a od 7. do 9. 12. sa vo Familyparku v burgenlandskej obci St.Margarethen znova bude konať podujatie „Čaro Vianoc“. Po prvýkrát si počas dvoch víkendov budete môcť užívať záplavu žiariacich svetiel, vianočnú výzdobu a stovky jedličiek, ktoré sa spolu s vôňou pečených gaštanov a vareného vína postarajú o správnu náladu. Ak radi navštevujete vianočné trhy, určite si nenechajte ujsť toto podujatie!

foto: (c)JollySchwarz

Jazdné atrakcie aj v zime

Ani v zime však neprídete o zábavu na jazdných atrakciách. Väčšina parku je totiž otvorená, a tak môžete aj uprostred zimy svišťať na Potkaňom mlyne cez les či objavovať čarovnú zimnú krajinu na Lesnom exprese. 

foto: (c)JollySchwarz

Určite by ste nemali vynechať ani nostalgickú jazdu na rozprávkovom kolotoči. Výnimočným zážitkom je vianočná show pre deti plná pesničiek a tanca, ktorá sa koná viackrát denne a malých divákov vtiahne do deja čarovného príbehu.

List pre Ježiška s vianočným želaním 

Na prechádzke cez park na vás čaká nejedno prekvapenie. Nezabudnite navštíviť Mikuláša a vhodiť váš list pre Ježiška s vianočnými želaniami do špeciálnej poštovej schránky.

(c) Schuller

V našich gastronomických zariadeniach nájdete pestrú ponuku vianočných špecialít – príďte ochutnať pečené gaštany, pražené mandle, varené víno punč a veľa ďalších lahôdok. Určite si nenechajte ujsť opekanie marshmallows na táboráku!

(c)JollySchwarz

Čaro Vianoc vo Familyparku

30. 11. – 2. 12. a 7. – 9. 12.

11-20 hod

Vstup/pokladňa do 18 hod

Cena lístka: 19 euro (od 3 rokov)

Majitelia celoročných lístkov majú vstup na podujatie zdarma.

Tip!

Po podujatí Čaro Vianoc sa uskutoční veľký predaj vianočných stromčekov

Ďalšie informácie nájdete na www.familypark.at/sk/weihnachtszauber.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár