Multimediálna CD-ROM encyklopédia „O Slovensku zábavne i záhadne“

redakcia 0
_banners

Vydavateľstvo A.L.I., multimediálne štúdio STUDIO MAX MEDIA SK a kníhkupectvo Panta Rhei vás pozývajú na krst multimediálnej CD-ROM encyklopédie Štefana Karolčíka z Prírodovedeckej fakulty Univerzity Komenského „O Slovensku zábavne i záhadne“ v pondelok 4.6.2007 o 15.00 v kaviarni kníhkupectva Panta Rhei v Shopping park AVION.

 

 

Krstiť bude známy slovenský publicista a cestovateľ Fero Kele, moderuje Dado Nagy. Okrem príjemného posedenia v spoločnosti zaujímavých ľudí bude krst spojený s ukážkami práce s encyklopédiou a možnosťou priamo na mieste si multimediálnu encyklopédiu vyskúšať.

 

CD-ROM O Slovensku Zábavne i záhadne 2007 je unikátna multimediálna encyklopédia, ktorá svojím rozsahom a kvalitou spracovania nemá na Slovensku obdobu.

Ucelená multimediálna aplikácia v sebe spája okrem takmer 1000 hypertextových článkov a 6 veľkých interaktívnych máp aj viac ako 1000 fotografií rôznych autorov, 12 krátkych videí a 85 samostatných máp pre jednotlivé geomorfologické celky.

Okrem toho obsahuje 23 pesničiek vrátane karaoke verzií, 200 vtipov, ako bonus test zemepisných znalostí a puzzle zostavené z mapy Slovenska a množstvo ďalších funkcií: vyhľadávanie, tlač textov a notových záznamov, export textov pre ďalšie spracovanie.

 

 

Encyklopédia je určená pre všetkých, ktorí sa zaujímavou formou chcú dozvedieť viac o Slovensku, alebo si naplánovať aktívnu dovolenku. Mimoriadne vhodná je pre učiteľov a žiakov základných a stredných škôl na štúdium zemepisu, dejepisu, prírodopisu a mnohých ďalších predmetov.

 

 

Podrobné informácie o encyklopédii je možné nájsť na www.oslovensku.sk. Encyklopédiu si môžete kúpiť v sieti kníhkupectiev Panta Rhei ale na dobierku vo vydavateľstve A.L.I. www.alisk.sk.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár