„7:15 volá Miška“

TS 0

Detský miláčik, slovenská „Elizabeth Taylor“, má svoju reláciu v rádiu! Od 24.10. ju môžeme počuť v novom Anténa hitrádiu.

Miška má len 8 rokov, ale už sa jej podarilo stať sa miláčikom Slovenska. Doteraz sme ju poznali najmä vďaka jej úlohe v jednom z najúspešnejších súčasných slovenských seriálov. Malá hviezdička si však našla aj novú rolu, v ktorej sa cíti ako rybka vo vode.

Od 24. 10. ju môžete počuť v rozhlasovom éteri v jej vlastnej relácii, každé pracovné ráno o 7:15 hod. na vlnách Anténa hitrádia. Reprízu si môžete vypočuť v ten istý deň popoludní o 16:15 hod.

„7:15 volá Miška“  

v éteri Anténa hitrádia. Má totiž problém! A nie len jeden. Vyriešiť jej ich pomôžu ľudia na opačnom konci telefónnej linky, netušiaci s kým majú dočinenia.

Nevinné detské otázky, ktoré zaskočia dospelákov, vás cestou ráno do práce naladia do širokého úsmevu. Odporúčame zvýšiť opatrnosť pri počúvaní za volantom!

Mišku trápia často zapeklité veci. A tak cinkne priamo pôrodníkovi do nemocnice, aby jej vysvetlil ako sa vlastne dostávame na tento svet a či zato skutočne môže sex. Hups!!! Miškina mačka sa ocitla v práčke! Čo jej poradí odborník zo spoločnosti predávajúcej práčky? Taktiež si zašpásuje so svojim skutočným trénerom plávania, ktorého svojimi otázkami dostane takmer na pokraj infarktu. Miška je totiž veľká herečka!

Miškiných „problémov“ je mnoho a čakajú na svoje rozlúsknutie.

V skutočnosti Miška práve naopak „nemá probléma“. Nemala problém skamarátiť sa s novou úlohou, s mikrofónom a ani s novými ľuďmi. „Spolu jej to trvalo asi 5 minút aj s cestou.“ – prezrádza na svoju novú kolegyňu programový riaditeľa Anténa hitrádia a jej osobný rádiový mentor, Miňo Urbaník. Rádiové pracovné povinnosti miluje, ale najviac zo všetkého prestávky medzi nimi, keď chodí a koketuje s moderátormi a popritom rieši ich zlý hudobný vkus. U Mišky totiž fičí najviac Dum Tek Tek od Hadise a jej srdcovkou je aj Ego ft. Robert Burian – Žijeme len raz.  Ako sa nám sama umelkyňa zdôverila, veľmi rada robí schválnosti aj svojmu malému bratovi.

Vizitka

Meno: Michaela Javorčeková

Vek: 8

Povolanie: herečka v televíznom seriáli, usilovná „telefonistka“ v rádiu

Miluje: bryndzové halušky od maminy a babičky.

Najviac zo všetkého ju baví: venčenie psov, kreslenie a počítač

Vypočujte si dnešný streem:)

Haló? Volá Miška.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (2 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár