Tragická správa, ktorá otcovi rodiny zmenila život

ľudiaľudom 0

Ráno ako každé bežné, otec sa chystal do práce a maminka s 10-mesačnou Jasmínkou sa pomaly obliekali. Dievčatá sa totiž chystali na navštevu k starým rodičom. Maminka Helena nasadila dievčatko do auta a vyrazili na cestu. Otecko bol v práci spokojný, že dnes aj jeho baby majú plány. Avšak, o chviľu mu prišla do práce tá najhoršia správa, akú si otec rodiny vie predstaviť.

Správa ako z nočnej mory

Na deň 2.4.2024 už Erik nikdy nezabudne. Takto znela správa, ktorá mu obrátila život: „Vaša partnerka aj s dcérkou mali autohaváriu. Žiaľ, mamička to neprežila a dieťatko bolo prevezené na podrobné vyšetrenie do nemocnice“. Otec Erik sa pozeral neveriacky pozeral na mobil, opakoval si informáciu znova a znova.

To, čo otca držalo nad vodou aby sa úplne nezosypal, bola malá Jasmínka a vedomie, že bude v poriadku. Akonáhle bol schopný, bežal za dieťatkom do nemocnice.

Ako situáciu vníma otec Erik? A ako sa má dnes Jasmínka?

„Jasmínka je všetkým, čo mi po mojej Helenke zostalo“

S Helkou sme sa veľmi tešili na naše vymodlené dievčatko. Po dlhej dobe sa na nás usmialo šťastie a narodila sa nám zdravá Jasmínka. Moja žena bola veľmi dobrý a láskavý človek, svoj voľný čas milovala tráviť taktiež so svojimi psíkmi v staršom domčeku, kde sme trávili spoločné chvíle. Helenka bude taktiež chýbať svojim rodičom, pre ktorých bola jediným dieťaťom. 

Zo dňa na deň, som sa stal pre našu 10-mesačnú Jasmínku mamou i otcom, bez práce a budem tu pre ňu 24 hodín denne. 

Helenka, už je z Teba anjel, ktorý na nás pozerá z hora a budeš nás chrániť. 

Týmto sa ocitáme v situácii, kedy s pokorou prosím o pomoc, ak by nám niekto čo i len malou sumou dokázal pomôcť v tejto situácii s platením bežných výdavkov, ktoré život prináša, tak isto do budúcnosti s vyhotovením pomníka a pod. 

Zbierka pre Jasmínku a jej tatina po tragickej autonehode

Cieľom zbierky je pokryť výdavky spojené s chodom domácnosti a so starostlivosťou o 10-mesačnú Jasmínku. Zbierka je overená a sprostredkovaná prostredníctvom ludialudom.sk, univerzálny online systém darcovstva na Slovensku.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (11 hlasov, priemerne: 3,82 z 5)
Loading...