Valentínsky víkend na zámku

Ing. Petra Gordíková 1

Slovenské národné múzeum – Múzeum Bojnice si Vás dovoľuje pozvať na podujatie venované zaľúbeným, ktorí si chcú na Deň Sv. Valentína pripomenúť svoju lásku.

Počas Valentínskeho víkendu na zámku na návštevníkov čaká bohatá výzdoba a množstvo súťaži, ktoré preveria vzájomnú lásku. Na najúspešnejšie páry čakajú certifikáty vernosti a na najšťastnejších zaujímavé výhry.

Certifikáty vernosti sa stali v priebehu rokov neodmysliteľnou súčasťou Sv. Valentína na zámku. Certifikátmi potvrdzuje zámocké panstvo, že zaľúbení pár je dôkladne pripravený na lásku a vrúcne si ju prejavuje. Každý rok si bojnické panstvo vyhradzuje právo o rok opäť preveriť silu a čistotu lásku. Pre niektoré páry bude ten tohtoročný certifikát už dvanásty v poradí.

Neodmysliteľnou súčasťou Valentínskeho víkendu je aj zlosovanie vstupeniek. V nedeľu 14.2.2010 sa návštevníci dozvedia, na koho sa usmialo šťastie. Už dnes môžeme prezradiť, že medzi cenami nebude chýbať víkendový pobyt v zámockom apartmáne, víkendový pobyt v exkluzívnom hoteli či romantická večera.

Tohtoročný Valentínsky víkend na zámku, ktorého výzdobe bude dominovať imelo, potrvá od 12.februára. do 14.februára.

Viac informácii na https://www.bojnicecastle.sk/.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 3,70 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

Pridaj komentár