Vstup do Familyparku zadarmo: o úsmevy a radosť detí budete mať postarané

PR 0

Čo deťom zaručene vyčaruje úsmev na tvári? Bláznivé dobrodružstvo v najväčšom zábavnom parku Rakúska – Familypark! Spojte príjemné s užitočným a získajte vstupy zadarmo na ideálny rodinný výlet kúpou detských zubných pást Biela perla, ktorá sa už dlhoročne stará o zdravie úsmevov aj tých najmenších.

Leto sa pomaly blíži a otázka, kam pôjdeme s deťmi tento rok na výlet nemusí ostať nezodpovedaná. Máme pre vás ideálny tip na celodenný výlet neďaleko našich hraníc, ktorý poteší hlavne tých najmenších, ale aj rodičia si prídu na svoje. Len necelú hodinu jazdy autom od Bratislavy leží najväčší rakúsky zábavný park – Familypark, kde zažijete nezabudnuteľné a hlavne bláznivé dobrodružstvo s celou rodinou. 

Špeciálna ponuka pre najmenších

Familypark sa tento rok rozhodol v spolupráci s Bielou perlou darovať lístky na dobrodružstvo zadarmo a to hlavne deťom, ktoré chcú motivovať tou správnou cestou. Keďže radosť a spokojné detské úsmevy sú pre nich prioritou, tak ani na ich zdravie netreba zabúdať. Práve o to sa už dlhoročne stará slovenský výrobca prírodných zubných pást – Biela perla, kde špeciálnu a veľmi dôležitú kategóriu „zákazníkov“ tvoria práve deti.

O zdravý a žiarivý úsmev sa treba pravidelne starať a preto Bielej perle záleží na vytvorení správnych návykov pri dentálnej hygiene už od detstva. Samozrejme dobre vieme, že deti majú svoje priority a kvalitná zubná hygiena do nich ešte nepatrí. V detstve to vždy chce istú štipku motivácie a preto sa už teraz vďaka ich produktom môžete s celou rodinou v rámci špeciálnej ponuky dostať na miesto, kde o radosť a úsmevy určite nebude núdza. 

Ako získať vstupenky zadarmo?

Stačí, ak zavítate do jednej z predajní Yeme a vyberiete vašim deťom vhodnú zubnú detskú pastu od značky Biela perla :kids alebo :junior 6+. Každý obal takejto zubnej pasty bude pri kúpe na pokladni označený špeciálnou nálepkou s logom Familyparku.

Označený obal si určite ponechajte!

Bude slúžiť ako vaša vstupenka do parku 1+1 zadarmo. Uplatníte ju úplne jednoducho – vezmite každý obal so sebou na návštevu do Familyparku a ukážte ho pri kúpe vstupeniek na pokladni. Ku kúpe vstupenky získate za obal druhú vstupenku zadarmo. Táto akcia 1+1 zadarmo platí až do 31. júla, tak ju určite nezmeškajte.

Darujte svojim deťom ďalší dôvod na úsmev a zároveň si tak doprajte nezabudnuteľný rodinný zážitok. Ponuka vstupu zadarmo za detskú zubnú pastu je skvelou príležitosťou, ako si užiť leto a zároveň naučiť deti o dôležitosti ústnej hygieny. Motivácia návštevy za dobre umyté zúbky každé ráno a večer, bude určite plusom.

Všetko čo si len môžete želať

Ak je niečo, čo na deti zaručene funguje, tak je to miesto plné atrakcií, dobrodružstva, zábavy a bláznovstiev. Familypark ponúka skvelé zážitky pre všetky vekové skupiny detí a nájdu sa aj atrakcie, ktoré zdvihnú adrenalín aj dospelým. Viac ako 58 atrakcií je v parku rozdelených na 4 tematické časti: Zážitkový hrad kocúra Filippa, Dobrodružný ostrov, Gazdovský dvor a Rozprávkový les. Navyše, tento rok pribudla nová, obrovská hojdačka Azurgo, ktorá vás vynesie až do výšky 12 metrov nad zemou. Špecialitou parku sú úžasné vodné atrakcie, ktoré si s deťmi užijete najmä v horúcich letných dňoch. Za cenu vstupného môžete počas návštevy jednotlivé atrakcie neobmedzene využiť, koľkokrát len budete chcieť.

Ako sa pripraviť na návštevu? 

Pohodlné a náhradné detské oblečenie, opaľovací krém a samozrejme obal od zubnej pasty určite nezabudnite! O všetko ostatné bude v parku postarané. Vo Familyparku na vás čakajú nielen zážitky a zábava, ale aj kvalitné služby. Svoje auto pohodlne bezplatne zaparkujete na niektorom z vyše 1 000 parkovacích miest.

O obed a olovrant sa starať nemusíte – v parku sú rozmiestnené stánky a reštaurácie s chutným jedlom či sladkými dobrotami. Do Familyparku sa môžete vybrať aj s vaším najmenším členom rodiny. Prebaľovacie pultíky sú rozmiestnené po celom parku, v hlavných reštauráciách vám radi zohrejú fľašku či detský príkrm a všetky chodníky umožňujú pohodlný pohyb s kočíkom. Ak niečo zabudnete, to najpotrebnejšie nájdete v obchodíku so suvenírmi. V celom areáli je dostatok tieňa, lavičiek aj pitné fontánky, takže park je zároveň aj ideálnym miestom na strávenie teplých slnečných dní. 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...