Najznámejšie anglické pesničky pre deti

Milan Buno, tip na knihu 0

Koľko rečí vieš, toľko…veď to poznáte. Preto je dobré viesť deti k cudzím jazykom už odmalička. A keď to navyše urobíte zábavnou formou, máte vyhrané. Knihu My first songs in english si tak obľúbili nielen rodičia, ale aj ich deti. Ponúka totiž 3 v 1: knižku s textami najznámejších anglických pesničiek, maľovanky a DVD.

V knižke Moje prvé pesničky v angličtine sa deti zoznámia s tradičnými anglickými pesničkami a naučia sa ich spievať v pôvodnom jazyku. Určite niektoré poznáte aj vy – Jingle Bells, Old Mac Donald, London Bridge či My Bonnie Lies Over the Ocean. Napríklad posledne menovaná skladba pochádza ešte z 18.storočia, z obdobia objavenia Ameriky. Rozpráva o odlúčení manželky od manžela, ktorý sa vydal za oceán a nikdy viac sa nevráti. Hoci to vyznieva smutne, práve táto pesnička patrí u detí medzi najobľúbenejšie.

Pri každej pesničke nájdete jej krátku históriu alebo zaujímavosť, text v angličtine a na konci knihy si môžu deti vymaľovať jednotlivé postavičky z pesničiek. Starého Mac Donalda, čiernu ovečku, londýnsky most, či zajačicu.

Na priloženom DVD je všetkých 10 pesničiek s peknými videami, texty na spodnej strane ako pri karaoke, takže zaspievať si ich môže celá rodina. My first songs in english. Vyskúšajte a zaručene sa dobre zasmejete a zabavíte.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár