Denník odvážneho bojka pokračuje

Milan Buno, tip na knihu 0

Za toto vás budú deti milovať. Po prvých troch častiach svetovo úspešnej série Denník odvážneho bojka je tu konečne štvrtý diel, ktorého sa deti nevedeli dočkať. Opäť sa tak môžu začítať do nezvyčajných príhod a trapasov smoliara Grega Heffleyho.

Prázdniny pod psa je 4.diel vtipnej a pútavej série, z ktorej sa vo svete predali milióny kníh, nakrútili podľa nej film a decká šalejú z každej novej časti. Tentoraz sú letné prázdniny v plnom prúde, slnko krásne svieti a všetky deti  šalejú vonku. Vlastne… všetky nie, chýba tam náš hrdina. Ten radšej trčí vo svojej izbe.

„Letné prázdniny pre mňa znamenajú mesiace výčitiek svedomia.

Keď svieti slnko, všetci čakajú, že sa budem vonku „jašiť“ alebo čo. Ak nestrávim každú sekundu mimo domu, ľudia si budú myslieť, že so mnou niečo nie je v poriadku. Ibaže ak mám pravdu povedať, ja som sa odjakživa radšej bavil vnútri.

Letné prázdniny najradšej trávim pred telkou a hrám videohry, podľa možnosti so zatiahnutými závesmi a zhasnutým svetlom…“

Greg Heffley kašle na zaužívané pravidlá a veselo sa povaľuje. Lenže jeho mama si úžasné leto predstavuje úplne inak a núti ho do kadejakých činností na čerstvom vzduchu. A keby len to! Každú chvíľu organizuje takzvanú rodinnú pohodu, bez ktorej by sa ostatní určite zaobišli. Kto napokon presadí svoje? Zmení všetko k lepšiemu nový prírastok do rodiny? Ako Greg oslávi narodeniny? A čo ho donúti zatelefonovať na tiesňovú linku?

Prečítajte si úryvok z knihy Prázdniny pod psa a pozor!

Spolu so štvrtým dielom vychádzajú aj Tvoje vlastné pamäti, ktoré si môže vaše dieťa písať samé. Nájde tam aj Gregove kresby, kopu zábavných aktivít, komiksy a testy osobnosti. „Nech s knihou urobíš čokoľvek, keď ju dokončíš, odlož si ju na bezpečné miesto. Jedného dňa, keď budeš bohatý a slávny, určite na nej zarobíš MILIÓNY,“ radí Greg Heffley v knihe Tvoje vlastné pamäti.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár