Kniha vďačnosti

Milan Buno, tip na knihu 0

Rhonda Byrne napísala pred pár rokmi bestseller Tajomstvo – The Secret, ktorý sa stal svetovým fenoménom a inšpiroval milióny ľudí k tomu, aby žili neobyčajný život. Úspešná autorka sa vracia s novým dielom. Ponúka v ňom neuveriteľne účinný nástroj, pomocou ktorého je možné Tajomstvo prežívať a vniesť do každej stránky svojho života radosť a súlad.

Tajomstvo – Kniha vďačnosti je prekrásna kniha, plná pochopenia a múdrosti. Nájdete v nej návod na denné preukazovanie vďačnosti, ktorá do vášho sveta pritiahne všetko veľkolepé, po čom len túžite. „Pomocou vďačnosti, tejto mimoriadne silnej emócie, si pritiahnete do života absolútnu hojnosť toho najlepšieho. Bez ohľadu na to, kto ste alebo kde sa práve nachádzate,“ tvrdí R. Byrne. Na mnohých príkladoch ukazuje ako vďačnosť rozpustí všetku negativitu vo vašom živote a napokon dokáže od základu zmeniť váš život.

Už Albert Einstein dokázal, že všetko vo vesmíre je energia, a táto energia vibruje na určitých frekvenciách. Aj my sme energia, a tak každý z nás vibruje na istej frekvencii. Naše myšlienky, pocity a presvedčenie určujú vibráciu a frekvenciu našej energie. A to treba využiť. „Ak budete knihu používať denne a písať o všetkom, za čo ste v živote vďační, užasnete nad nekonečným zoznamom vecí, za ktoré môžete byť vďační,“ dodáva autorka. Aby sme totiž pretvorili svoj život, musíme nájsť spôsob, ako byť vďační za to, čo už máme.

Tajomstvo – Kniha vďačnosti obsahuje krátke texty , ktoré Rhonda Byrne napísala, aby prinášali radosť a harmóniu do všetkých oblastí života.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár