Vedecká kniha pre malých zvedavcov

Milan Buno, tip na knihu 0

Ahoj. Som zvedavec. Bývam v Najvzrušujúcejšej vedeckej knihe, ktorá má vyše 60 strán a super obrázky. So mnou a s mojimi kamošmi prežiješ úžasné vedecké dobrodružstvo.
Celý vesmír je doslova prepchatý vedou. Či ide o celkom drobulinké vecičky, ktoré ani nemôžeš vidieť, alebo o obrovitánske hviezdy ďaleko, preďaleko vo vesmíre, za všetkým je veda. Ukážeme ti, čo sa kde deje, kedy a prečo.

V mojej vedeckej knižke sa scvrkneš na úroveň atómu a budeš žasnúť nad najzákladnejšími stavebnými čiastočkami hmoty. Budeš surfovať po svetelných, zvukových a tepelných vlnách a odhalíš prekvapujúce veci v elektrine. Dozvieš sa aj všeličo o recyklovaní odpadu, detskej práci, dobrých vibráciách, horúcej vlne, svetle.

Málo? Tak skús Najvzrušujúcejšiu vedeckú knihu a pozri sa na vedu očami zvedavca. A pozor, v celej knihe nás nespúšťaj z očí. Počas tohto úžasného výletu ťa prevedieme obrovským laboratóriom, ktorým je náš vesmír, a budeme dokazovať, že veda má pevné zákony! A hlavne zaujímavé a zábavné, takže nudiť sa určite nebudeš!

Pozri si, ako zábavne vyzerá napríklad dvojstrana o periodických prvkoch.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár