Všetko splníme. Len nám dajte konečne vedieť – čo!

Martin Ďurišin, riadieľ školy 0

Vážený pán Igor Matovič,

Neorganizujte a neriaďte prosím slovenské školstvo prostredníctvom Vášho profilu na sociálnej sieti facebook. Dosť zle sa v tom totiž orientuje.

Vysvetlím: každý riaditeľ školy je zároveň orgánom štátnej správy v školstve, ktorý musí konať len v zmysle platných predpisov a nariadení – nie inak! A ja ako riaditeľ sa vo svojom rozhodnutí (lebo takto my riaditelia fungujeme, viete? – mohli by ste sa inšpirovať) musí odvolať na účinný právny predpis. Až vtedy má moje rozhodnutie nielenže legitimitu, ale je zároveň aj legálne. Prosím, riaďte preto tento štát – našu vlasť – štandardne. Veľmi pekne Vás o to prosím.

 

Mám vyhrnuté rukávy

Vážený pán premiér, ubezpečujem Vás, že nepoznám výhovorky, osobne som vyzbrojený odvahou, nosím vyhrnuté rukávy ale dodnes (čakám minimálne od polovice novembra) neviem čo všetko mám vykonať a splniť preto, aby ste mi vrátili žiakov do školy. Povie mi to niekto? Stanovíte už konečne tie podmienky? 

Plány pána ministra školstva Branislava Gröhlinga ako vrátiť žiakov do škôl ste hodili do koša. Ak neboli v súlade s Vašimi predstavami – tak sa teraz ukážte vy! Dajte prosím na stôl postup – všetko splníme! Stačí povedať

Celý list si prečítajte na stránke autora: martindurisin.sk

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár