Chudneme do plaviek

PR 0

Kilá naviac… ako sa ich zbaviť?

Základné pravidlo znie: začíname už pri výbere potravín a končíme tým, že si odoprieme prídavky. Ďalej by sme mali myslieť na to, že:

  • potraviny by mali byť bohaté na vlákninu a nemali by obsahovať viac než 30% kalórií z tukov
  • namiesto  nasýtených mastných kyselín /výrobky z mäsa a mlieka/ častejšie vyberať jednoducho a viacnásobne nenasýtené  mastné kyseliny obsiahnuté v rybách a rastlinných tukoch
  • pre dlhodobé udržanie výsledku je nevyhnutná správna dávkovaná telesná aktivita. K optimálnemu spaľovaniu tukov dochádza najmä pri ľahšom zaťažení zameranom na výdrž.

Pár tipov ako zhodiť prebytočné kilá do plaviek:

  • Nechoďte nakupovať hladní.
  • Kto chce schudnúť, nesmie nikdy hladovať.
  • Naplňte žalúdok úplne bez kalórií.
  • Športujte tak často, ako len môžete.

Ako je možné zabrániť tzv. jo-jo efektu?

Kto príliš dlho drží jednostrannú diétu, nedostáva dostatočné množstvo výživných látok. Telo potom zaútočí napríklad na svaly. Tak sa zníži množstvo buniek, ktoré majú tuky spaľovať. Keď po ukončení diéty začnete znova normálne jesť, získate stratené kilogramy rýchlo späť. Je preto potrebné zachovávať vyváženú stravu bohatú na vlákninu.

Kneipp Štíhla línia

Spaľuje tuky bez pocitu hladu.
Pomôže vám:
Vláknina – dodáva pocit sýtosti
L-Carnitín – u rýchľuje premenu stravou prijatých tukov na energiu, podporuje telesnú i duševnú aktivitu.

 

CLA

Čiže konjugovaná kyselina linolová je prírodná mastná kyselina, ktorá sa získava zo saflorového oleja. Kontroluje množstvo a miesto usadiť tukov v tele.

Znižuje podiel tuku v tele, naopak zvyšuje podiel svalstva – preberá úlohu „manažéra hmotnosti“.

Ortis MTD Slim

Pitná kúra na dvadsať dní je vhodná na zoštíhlenie postavy a naviac obmedzuje aj celulitídu. Účinnou zložkou prípravku je kyselina chlorogenová (CGA) izolovaná zo zrniek nepraženej zelenej kávy.

Prípravok obsahuje i extrakt túžobníka jilmového (Spirea ulmaria), ktorý podporuje vylučovanie škodlivín močom a extrakt z viniča bohatý na polyfenol resveratrol, o ktorom sa usudzuje, že je účinnou zložkou brániacou výskytu žilovej nedostatočnosti.
Po tejto kúre zaznamenáte nielen váhový úbytok, ale aj zoštíhlenie v bokoch a docielite zmenšenie obvodu pásu.

 

Ortis Ananás + zelený čaj

Liek obsahuje enzým bromelín izolovaný zo stopky ananásu. Bromelín zlepšuje trávenie predovšetkým tukov a zabraňuje usadeniu tukov vo forme akýchsi vankúšikov, ktoré deformujú postavu. Zelený čaj vo forme extraktu pôsobí ako mimoriadne aktívny antioxidant a bráni nepriaznivým účinkom tzv. voľných radikálov, napr. predčasnému starnutiu. Pri užívaní dvoch tabliet trikrát denne asi štvrť hodiny pred jedlom, vystačí jedno balenie (54 tabliet) na deväť dní.

Ortis Morské riasy s hrozno a ananásom

Dnes už tradičný, obezite a nadváhe brániaci prípravok, vhodný na dosiahnutie plnoštíhlej postavy. Základom je vláknina z morských rias, ktorá obmedzuje pocity hladu. Nedodáva telu žiadne kalórie, zväčšuje napučaním svoj objem v žalúdku a výsledkom je pocit sýtosti.

Má zároveň aj dobrý vplyv na vyprázdňovanie, čo je nevyhnutné pri trávení. Nedovolí tukom usadiť sa na nenáležitých miestach, pomáha dokonale formovať postavu. Prítomný extrakt z hrozna obsahuje účinný resveratrol, polyfenol, ktorý chráni cievny aparát pred predčasným starnutím. Užívajú sa trikrát denne dve až tri kapsule pred jedlom. 

 

 

 

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (2 hlasov, priemerne: 2,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár