Darujte ten najkrajší úsmev!

PR 0

Aj vy zápasíte s myšlienkou, čím potešiť svojich blízkych na narodeniny či meniny? Namiesto zbytočností na poslednú chvíľu to môže byť aj niečo zdravé a užitočné!

Vyberte si, čo práve potrebujete

Starostlivosť o zovňajšok nie je pre každého úplnou prioritou, no praktický darček určite poteší.

Zubnou kefkou Philips Sonicare DiamondClean vyčaríte úsmev na tvári už pri darovaní, no o to viac neskôr – vďaka tesne usporiadaným vláknam a unikátnej sonickej technológii získate viditeľne belšie zuby už za 7 dní.

V rámci piatich voliteľných režimov si každý vyberie, či sa zameria na leštenie, bielenie či jeden z šetrných režimov pre extra citlivý chrup. Skrátka, naozaj univerzálny nápad pre rôzne vekové kategórie.

S ohľadom na zdravie

Napriek tomu, že Philips Sonicare DiamondClean odstraňuje zubný povlak až 7-krát efektívnejšie ako manuálna zubná kefka, nemusíte sa obávať vysokej intenzity čistenia. Je to presne naopak, pretože vibrácie sú veľmi jemné a šetrné, čo prospieva nielen zubným krčkom, ale i zdraviu ďasien.

Zahnutý krk kefky v kombinácii s optimálnym tvarom nadstavcov zabezpečí ľahké čistenie aj na ťažko dostupných miestach. Program jednoduchého začiatku umožní bezproblémový prechod z manuálnej kefky na Philips Sonicare DiamondClean.

Štýlové riešenie, ktoré šetrí čas

Čistenie zubov s kefkou Philips Sonicare DiamondClean trvá iba dve minúty. Takúto efektivitu zabezpečia sonické vibrácie, ktoré premieňajú pastu na bubliny, pričom bojujú so zubným povlakom a čistia medzizubný priestor.

Doma oceníte štýlový sklenený pohár, ktorý slúži na bezdrôtové nabíjanie kefky a vyplachovanie úst zároveň. Tí z nás, ktorí veľa cestujú, ocenia praktické puzdro s USB nabíjaním, aké poznáme pri smartfónoch.

K dispozícii je navyše päť farieb, v ktorých sa nájde každý. Biela očarí jednoduchosťou, či už v kombinácii so zlatou alebo striebornou. Nejedna dáma ocení hravú ružovú, fialová poteší odvážne duše a čierna nevyjde z módy nikdy.

Zaujali vás produkty Philips? Ak áno, máte možnosť vyhrať ústnu sprchu Philips Sonicare AirFloss Ultra, prípadne sonickú kefku Philips Sonicare ProtectiveClean 5100.

Kliknite sem a zapojte sa aj vy!

Viac na www.philips.sk/sonicare

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...