SKIN-CAP® pena. Vráti slobodu vašej pokožke

PR 0

Značka SKIN-CAP sa roky špecializuje na riešenie kožných problémov. Je vhodná nielen pre atopikov, ale tiež pre ľudí trpiacich psoriázou, dermatitídou, seboreou, pre suchú a citlivú pokožku.

Pred necelým rokom prišla na trh s  penou, ktorá je svojím jedinečným zložením jedinou svojho druhu na Slovensku. SKIN-CAP telová pena je vhodná na pravidelné každodenné používanie, pokožku zvláčňuje a hydratuje. Má príjemnú vôňu, a čo je najmä v chladnejších mesiacoch obzvlášť dôležité, veľmi dobre sa vstrebáva. Produkt je účinný na akútne prejavy, ale aj ako bežná rutina starostlivosti o pokožku, ktorou problému s pokožkou predchádzame.

SKIN-CAP telová pena neobsahuje kortikoidy, môžu ju teda dlhodobo používať aj deti od 3. mesiacov, tehotné a dojčiace ženy. Naopak, má citlivé zloženie, obsahuje octopirox, antibakteriálnu látku, ktorá zabraňuje vzniku nežiaducich plesní, baktérií a kvasiniek a tiež ceramidy ktoré pokožke pomáhajú v obnove a hydratácii.

Nikola Poláková (Trenčín) po našom redakčnom teste:

  • „Doteraz som o pene SKIN CAP nič nepočula, nikto mi ju neporadil, ani u lekárky. Každý predpisuje len kortikoidne masti, ktorým som sa ja osobne snažila vyhýbať. A ostatne dostupné masti v lekárňach síce pomohli, ale len na pár dní a potom sa efekt už strácal. So Skin cap mi problém odišiel po 5. dňoch a teraz si vždy večer Skin cap použijem len ako prevenciu. Nemám s pokožkou už žiadne problémy, s ktorými som pred tým dlhodobo zápasila.  Výborné je, že aj ako kojaca matka môžem krém používať.“

Prečo SKIN-CAP® telová pena ?

  • Na pravidelnú dennú starostlivosť o problematickú pokožku
  •     Na zmiernenie svrbenia a nepríjemných prejavov na pokožke
  •     Zvláčňuje a hydratuje šupinatú pokožku na celom tele
  •     Má rýchlu absorbciu, príjemnú vôňu a nenecháva pokožku mastnú
  •     Dlhodobé používanie zlepšuje stav a vzhľad pokožky

Keramikárka Monika Batková v rozhovore o psoriaze a keramike

  • „Vyskúšala som už množstvo vecí. Výborná je fototerapia. Vyhodila som už veľa peňazí za rôzne kozmetiky, ale nemám pocit, že by reálne niečo zmenili. Až na jednu, ktorú som objavila len pred dvoma rokmi. Značka SKIN-CAP určená na problémy so psoriázou a atopickým exémom. Ale čo funguje úplne najviac, je nechať pracovať vlastnú imunitu tým, že sa vyhýbaš stresu.“

Mária Sujová (Nitra), po našom redakčnom teste:

  • Problémy s pokožkou mám už niekoľko rokov. Nie však dlhodobé, sú skôr sezónne. Objavujú sa na jar a v zime. Kožná lekárka mi pred pár rokmi diagnostikovala Seboreu a predpísala mi nejaké kortikoidné maste, ktoré sú v lekárni iba na predpis. Vtedy mi problémy ustúpili.  Vďaka testu SKIN CAP som objavila prípravok, ktorý mi pomohol prakticky po prvej aplikácii. Zafungovalo mi to ako SOS. Pokožku na miestach ako krk a v okolí pása som už mala veľmi  svrbivú a začervenanú asi dva týždne pred týmto testom. Tým, že som si ju aj občas škrabala, tak aj bolestivú. Zlepšenie som si všimla prakticky hneď po prvom použití peny.

Viac o produkte na www.vasezdravie.com 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...