Užite si slnko, zábava čaká vonku!

PR 0

Teplé lúče slnka prinášajú radosť, pohodu, dobrú náladu a sú tiež prísľubom vytúženej dovolenky či prázdnin.

Užite si slnko a zábavu, ktorá na vás čaká, ale nezabudnite si pritom chrániť pokožku. Pomôžu vám kvalitné prípravky s UVA a UVB filtrom, ktoré sú zároveň odolné voči vode. 

V ponuke predajní Lidl nájdete bohatý sortiment prostriedkov na opaľovanie pre deti aj dospelých, tradične za skvelé ceny.

Transparentný sprej na opaľovanie Cien sun INVISIBLE SPF 20 chráni  pred UVA aj UVB žiarením. Stačí ho nastriekať na pokožku, nemusíte ho rozotierať. Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku hodvábne hebkú.

Podobne ako ostatné Cien krémy a mlieka na opaľovanie je odolný voči vode. Pre dostatočnú ochranu pred  slnkom sa odporúča použiť ho počas dňa viackrát, najmä ak ste sa po kúpaní v bazéne či mori osprchovali a utreli.

Cena: 4,99 € / 250 ml, Lidl

Výdatnú ochranu pred slnečným žiarením vám poskytne Cien sun CLASSIC SPF 30. Mlieko je vhodné naniesť na celé telo pred opaľovaním a potom  opakovane aj po kúpaní, utieraní a pri potení.

Veľmi dobre sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a na pokožke zanecháva príjemnú vôňu. Je obohatené o vitamín E.

Cena: 4,99 € / 250 ml, Lidl

Ak dávate prednosť ľahkému ochrannému prostriedku v spreji, vyberte si Cien sun CLASSIC SPF 30. Ľahko sa aplikuje, pokožku nielen chráni, ale dodáva jej tiež vitamín E a zanechá ju zamatovo jemnú.

Opaľovací sprej je odolný voči vode, no ak sa po kúpaní v bazéne či v mori osprchujete a utriete uterákom, použite ho znovu.

Cena: 4,99 € / 200 ml, Lidl

Cien sun SPORT SPF 30 transparentný sprej na opaľovanie oceníte počas slnečných dní najmä pri športovej aktivite.

Je praktický, pretože ho nastriekate priamo na pokožku a ochráni vás pred nežiaducim žiarením. Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva na pokožke pocit mastnoty a je tiež odolný voči vode.

Nezabudnite si ho pribaliť do vaku, keď sa chystáte vonku športovať.

Cena: 4,99 € / 200 ml, Lidl

Cien sun KIDS SPF 50+ opaľovací krém poskytuje vysokú ochranu pre jemnú detskú pokožku pred silnými slnečnými lúčmi. Ľahko sa rozotiera a nie je parfumovaný.

Pre ochranu detskej pokožky osobitne platí opakované natieranie krémom najmä po kúpaní, utieraní a keď sa dieťa potí. Použite ho aj v prípade, že vašu ratolesť pred slnkom chráni ľahké oblečenie a klobúčik.

Cena: 3,99 € / 100 ml, Lidl

Cien sun KIDS 50+ sprej na opaľovanie pre deti je veľmi praktický – nastriekate ho na pokožku bez rozotierania. Rýchlo sa vstrebáva, nie je parfumovaný a citlivej detskej pokožke poskytuje vysoký stupeň ochrany pred žiarením.

Sprej na opaľovanie pre deti je odolný voči vode, napriek tomu sa odporúča aplikovať ho niekoľkokrát denne, najmä po kúpaní a utieraní. Platí to aj v prípade, keď váš drobec pobehuje na slnku chránený ľahkým oblečením.

Cena: 6,99 € / 250 ml, Lidl

Cien sun LOTION mlieko po opaľovaní je súčasťou komplexnej starostlivosti pri opaľovaní v letných dňoch.

Na pokožku pôsobí upokojujúco  a poskytuje dlhodobú hydratáciu. Rýchlo sa vstrebáva, zanecháva pokožku jemnú a hebkú, príjemne voňavú a predlžuje opálenie.

Cena: 2,49 € / 500 ml, Lidl

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár