Už ich nebudú štípať očká. Zelená žabka FROSCH pre hygienu našich najmenších

pr 0

Čisté prostredie a predovšetkým umyté ruky, hrajú významnú rolu pri udržaní pevného zdravia dospelých aj detí. Každý rodič sa snaží o ochranu svojich detí urobiť maximum. Ako sa postarať o hygienu tých najmenších? Aké produkty sú účinné a zároveň šetrné k citlivej detskej pokožke?

Voňavá, šetrná a účinná hygiena

Hypoalergénne výrobky založené na prírodných surovinách bez nežiadúcej chémie ponúka ekologická drogéria Frosch.

U detí si získala úspech vďaka svojmu veselému grafickému spracovaniu so žabkou, ktoré pôsobí priateľsky a hravo. Deti ich radi zapájajú pri kúpaní do svojich hier a umývanie je tak pre nich zábavou. Obľúbené výrobky potešia nielen rozprávkovým spracovaním, ale tiež krásnou vôňou.

Šetrná aj voči prírode

„Spotreba mydiel a čistiacich prostriedkov sa v tejto dobe výrazne zvýšila. O to viac by sme sa mali zamyslieť nad tým, aký dopad má častejšie používanie týchto výrobkov na stav našej pokožky, ale aj prírody,“ uvádza Anna Stoklasová, marketingová manažérka spoločnosti Melitta.

Výrobky so zelenou žabkou sú šetrné vďaka svojmu zloženiu na báze prírodných zložiek v kombinácii s plastovým obalom vyrobeným zo 100% recyklovaného materiálu. Po použití ich stačí vhodiť do kontajneru na triedený odpad. Po použití sa produkty Frosch v prírode bez zvyšku rozložia. Fľašky sú vyrobené z recyklovaného materiálu a sú opätovne recyklovateľné.

Na čisté ruky dohliada žabka

Deti postupne spoznávajú svet a k tomu patrí chytanie všetkých predmetov. Avšak, práve ruky sú jedným z najväčších prenášačov baktérií a vírov, preto je ich správne umývanie je zásadné.

Ako motivovať deti umývať si rúčky? Skúste to so žabkou Frosch:

Frosch EKO Tekuté mydlo pre deti v dávkovači
obsahuje hodnotné zvlhčujúce prísady, ktoré poskytujú ochranu povrchu pokožky a je vhodné pre časté používanie. Hypoalergénne zloženie prírodného mydla jemne čistí a chráni pokožku detských rúk. Zloženie s neutrálnym pH zaisťuje príjemný, čistý a hebký pocit po umytí.

 

Ako na to, aby pri umývaní vláskov netiekli slzy?

Skúste Frosch sprchový gél a šampón pre deti

Jemné zloženie neštípe v očiach pri umývaní vláskov a je pH neutrálne. Je vyvinutý s receptúrou zaisťujúcou extra jemnú starostlivosť pre citlivú pokožku detí od 3 rokov. Šetrné zloženie umyje celé telo a pridaný pantenol sa postará o hydratáciu. Výťažky z pšeničného proteínu uľahčujú rozčesávanie detských vláskov a navracajú im vitalitu. Jemné zloženie neštípe v očiach pri umývaní vláskov a je pH neutrálne.

 

Ako na čisté prostredie pre batoľatá a dojčatá?

Frosch Hygienický čistič detských potrieb a omývateľných povrchov je ideálny pre čistenie detských potrieb, ako sú prebaľovacie pulty, jedálenské stoličky alebo omývateľné hračky. Na rozdiel od štandardných čističov je zloženie výhradne z prírodných surovín.

 

Na cumlíky, dojčenské fľašky, savičky, hryzátka, riad alebo omývateľné hračky je tu Frosch Umývací prostriedok na dojčenské fľašky a cumlíky. Hypoalergénne zloženie s neutrálnym pH 5,5 čistí dôkladne odolné zvyšky od mlieka, ovocných štiav a ďalších pokrmov, bez zvyšku sa z riadu opláchne. Neobsahuje farbivá a parfumy a je vhodný aj pre alergikov.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...