Ako sa zžiť s vlastným tukom.

redakcia 0

Miša: Chcete radu? Otehotnite!

Ja som sa s vlastným tukom v meste aj mimo mesta potýkala pomerne dlho, hoci musím priznať, že to nebolo až také dramatické. V rámci návalovej terapie a vytúženého cieľa – t. j. vidiny mňa ala „odtučnenej light verzie“ som skúšala v praxi aplikovať zopár T. receptov.

Moja lenivosť mi definitívne nastavila zrkadlo s blížiacim sa termínom svadby v lete 2006. Pochopila som, že aj na tomto fronte – kde väčšina budúcich neviest obvykle zapojí do útoku všetky antitukové sily a munície – moja primárna odhodlanosť zlyhala skôr ako začala.

Nakoniec som to vyriešila prirodzenou cestou a dávam tým do pľacu ďalší T. recept:

Keď sa vám nedarí dosiahnuť žiadanú vyrovnanosť medzi svojou fyzickou danosťou, proporciami a svojimi víziami – otehotnite! Chvíľu si vás okolie možno bude doberať tým, že sa v zúfalstve nad vlastnou neschopnosťou snažíte svoje kypriace telo maskovať historkou o tehotenstve, ale vy budete vedieť svoje…

Uznávam, že tento recept funguje len dočasné, ale aspoň som si dala po rokoch T. receptov pauzu a dobre a bez výčitiek som sa „najedla“. A na to, čo bude nasledovať po skončení posledného trimestra, nemám vôbec čas pomýšľať.

Zuzana: Vyzeráme mladšie ako vychrtlinky!

V každom prípade je dôležité si uvedomiť, že tuk vyhladzuje vrásky. A to nie len ten tuk aplikovaný zvonka v podobe krémikov a mastičiek, ale najmä náš verný kamarát – tuk , ktorý máme pevne zabývaný pod kožou. Vypína nám pokožku a vyhladzuje vrásky a to úplne všade. A teda bacuľky majú zákonite hladšiu pleť ako „vychrtlinky“ a vyzerajú jednoznačne mladšie. To je fyzikálne zákonitosť, tá nepustí.

Ak sa ktorákoľvek žena a hlavne tá vydatá a s detičkami rozhodne schudnúť, nie je to vôbec ľahké ba priam, odvážila by som si tvrdiť, to môže mať dokonca deštrukčné dôsledky na rodinku. Vari odmietnete deťom vypražiť na večeru palacinky a manželovi pripraviť hemendex? Ak máte tú odvahu, to ich rovno posielate do náruče novej ženy. Pozor na to! Každá milujúca mamka svojim deťom k tým palacinkám dokonca vyšľahá čerstvú šľahačku, a samozrejme pred servírovaním všetky pokrmy ochutná, čo ak niečo nie je náhodou v poriadku.

Saška : Chcete vedieť, ako sa zbaviť tuku?

* Sladkosti – otvárať len v prítomnosti svojich deti, tie vám potom nadelia „až“ jeden keksík, takže sa zaručené neprejete

* Šport – rýchla chôdza s plačúcim dieťaťom v kočíku na ihrisko a z ihriska (na zrýchlenie chôdze odporúčame mať v kočíku čo najmenšie babetko, tak do 6 mes.), posilňovanie – dvíhanie kočiara do MHD

* Udržovať pitný režim – kojenie nepustí 🙂

* mať tri a viac detí – potom si už pre seba neprestierate starostlivo jedlo, len dojedáte zbytky, preberáte funkciu „dojížďáka“ alebo OLO (odvoz a likvidacia odpadu) , lebo veď toško jedla predsa nevyhodíte!

Katka: Photoshop

Pred nedávnom som čítala, že vyrobili taký foťák, ktorý zoštíhľuje. Ale lacnejšou verziou je naučiť sa robiť vo photoshope, a opat budeme prekrasne. Apoň na fotke 🙂

Ľudka: Môjmu tuku sa u mňa páči

Ja sa ani nečudujem, že sa môjmu tuku ani nechce preč. Starostlivo ho vyživujem „racionálnou“ stravou v podobe musli. Môj otec hovorí, že musli je len moderný názov pre šrot, čo je a bola najhodnotnejšia potrava pre domácich miláčikov na dedinách rozumej pre prasiatká. Vďaka nemu fajnoveli a rástli ani z vody. A samozrejme v prípade môjho tuku nezabúdam ani na starostlivosť zvonku. Pravidelne ho masírujem, drhnem, prekrvujem a následne ho dôkladne vymastičkujem nejakým zaručeným skrášľovaním prostriedkom. Preto nie je pre mňa prekvapením, že môjmu tuku sa u mňa tak veľmi páči.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (2 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár