Beckhamovci sú už kvarteto

Gabriel Pavlík 1

Bývalá hviezda dievčenskej skupiny Spice Girls a zároveň manželka anglickej futbalovej hviezdy Davida Beckhama Victoria priviedla v nedeľu 1. septembra na svet chlapca menom Romeo. Táto šťastná udalosť nastala v Portlandskej nemocnici v Londýne. Chlapča vážilo 3,3 kg.

Hrdý otec už druhého syna bol priamo pri pôrode a chvíľu po ňom túto správu oznámil novinárom čakajúcim pred nemocnicou:

Je ako Brooklyn (prvý Beckhamov syn), má Brooklynov nos a Victoriinu bradu. Aj Brooklyn je veľmi šťastný.

Na otázku, prečo práve Romeo, futbalista odpovedal, že sa im to meno páči. Trojročný Brooklyn dostal svoje meno podľa známej štvrti v New Yorku.

Victoria absolvovala pôrod cisárskym rezom podobne, ako pred troma rokmi v prípade Brooklyna. Hovorilo sa o tom, že matka sa pre takýto zákrok rozhodla kvôli časovej zaneprázdnenosti jej top-futbalistu. Hovorca hviezdného páru dohady vyvrátil a za pravú príčinu cisárskeho rezu označil fakt, že dieťatko malo zlú polohu v maternici. O spôsobe pôrodu tak rozhodli lekári.

David Robert Joseph Beckham (nar. 2. 5. 1975) je futbalovou hviezdou prvej veľkosti, kapitánom Anglickej reprezentácie a lídrom špičkového anglického klubu Manchester United.

Victoria Caroline Beckhamová rod. Adamsová (nar. 17. 4. 1974) bola členkou dievčenskej skupiny Spice Girls známa pod prezývkou Posh Spice. Spice Girls predali okolo 40 miliónov albumov a 25 miliónov singlov po celom svete. Victoria sa nedávno pokúsila o sólovú spevácku kariéru singlom „A Mind of its Own“.

Hviezdne manželstvo vzniklo v júli 1999, no už v marci spomínaného roka uzrel svetlo sveta syn Brooklyn Joseph.

Rodinka Beckhamovcov vďaka svojim finančným možnostiam zásobuje synov tým najlepším. David napríklad rokuje s firmou Marks and Spencer o návrhoch na oblečenie pre oboch chlapcov. Malým úletom veľkej hviezdy je tetovanie na chrbte, ktoré stvárňuje strážneho anjela nad menom prvého syna Brooklyna. Brooklyn tiež na svoje prvé narodeniny „vyfasoval“ Ferrari detskej veľkosti v cene okolo 50 tisíc libier (zhruba 3,5 milióna korún).

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Komentáre k článku

Pridaj komentár