Ivana Christová schudla 13,5 kíl

2

Ivane Christovej sa podarilo za 13 týždňov schudnúť 13,5 kilogramov. Svoju novú štíhlu postavu po prvýkrát ukáže v spoločnosti na benefičnom koncerte Ružová noc. Tú organizuje pod záštitou svojho občianskeho združenia Orin Panacea. S chudnutím Ivane Christovej pomohol prírodný prípravok Obezin, ktorý znižuje nadmerný príjem stravy a obmedzuje chuť do jedla.


„Na začiatku leta som si stanovila jasný cieľ, ktorým bolo schudnúť do Ružovej noci minimálne 10 kilogramov. K dnešnému dňu som zhodila už 13,5 kíl,“  vysvetľuje bývalá modelka a podnikateľka Ivana Christová. „Zhadzovanie prebytočných kíl mi ide prekvapivo ľahko a mám z neho dobrý pocit. Vďaka prípravku Obezin jem malé porcie päťkrát denne a vôbec nehladujem ani nemám chute. Chudnutie mi dodalo novú energiu do života a z novej postavy sa úprimne radujem,“  dodala Christová.


Proces chudnutia sa Ivane Christovej podarilo naštartovať pravidelným užívaním výživového doplnku Obezin. Tento prírodný prípravok totiž znižuje chuť do jedla a obmedzuje nadbytočný príjem stravy navodením pocitu sýtosti. So zhadzovaním prebytočných kíl jej okrem toho pomohol aj stravovací plán zostavený odborníčkou na zdravú výživu a pravidelné lymfatické masáže.  

„Spoluprácu s pani Christovou si veľmi vážime. Vieme, aká je pre ňu táto akcia dôležitá a že si štíhlu postavu priala získať práve do dnešného benefičného koncertu,“ uviedol Tomáš Šišolák zo spoločnosti Danare Pharma, ktorá uviedla prírodný prípravok na chudnutie Obezin na slovenský trh. „Sme radi, že sa jej podarilo dosiahnuť svoj cieľ.“ doplnil Šišolák.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (7 hlasov, priemerne: 3,70 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

Pridaj komentár