Matka-bojovníčka – Lucy „Xena“ Lawlessová

Gabriel Pavlík 0

So ženami-bojovníčkami sa v televízii stretávame pomenej. Jedna za všetky s prívlastkom Princezná bojovníčka Xena z rovnomenného seriálu porodila v seriáli dcéru.

V čase, keď sa táto situácia dostala na naše obrazovky, predstaviteľka Xeny Lucy Lawlessová porodila aj v civile. Dala život už svojmu tretiemu dieťaťu, synovi menom Judah Miro Tapert. Temer štvorkilogramový valibuk sa narodil 7. mája v Los Angeles štvrťhodinu pred polnocou. Jeho otcom je výkonný produkčný seriálu Xena a v súčasnosti druhý manžel Lucy Lawlessovej Robert Tapert.

Lucille Frances Ryanová sa narodila 29. marca 1968 v Aucklande (Nový Zéland) v katolíckej rodine Írskeho pôvodu. Má päť bratov a jednu sestru. V roku 1988 sa vydala za Gartha Lawlessa, z tohto manželstva pochádza dcéra Daisy (1988). Po rozvode v roku 1995 sa o tri roky vydala za už spomínaného Roberta Gerrarda Taperta, ktorý je otcom jej dvoch synov Juliusa Roberta Baya (1999) a čerstvo narodeného Judaha Mira.

Urastená Lucy (180 cm) zožala v roku 1989 úspech v súťaži krásy, keď získala titul Missis Nového Zélandu. Seriál Xena ju hneď od premiéry v roku 1995 vyniesol na vrchol popularity. Medzi jej záľuby patrí psychológia, joga, džez a opera.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár