Tim Henman – otcovstvo vs. tenis

Gabriel Pavlík 1
Tim Henman

Britská tenisová jednotka Tim Henman a jeho manželka Lucy oslavujú narodenie ich prvého dieťaťa. 3,74-kilogramové dievčatko menom Rose Elizabeth sa narodilo v sobotu 19. októbra v londýnskej nemocnici Queen Charlotte’s and Chalsea.

Prvé pocity čerstvých rodičov vyjadril tenista stručne: „Absolútne dojatý“, a dodal, že sa na túto udalosť s manželkou celý rok veľmi tešili a zároveň poďakoval všetkým v nemocnici za ich pomoc a ochotu. Médiám tiež poďakoval za rešpektovanie súkromia.

Pikoška – bookmakeri vypísali kurzové stávky na to, či z Henmanovej dcéry vyrastie víťazka Wimbledonu. Kedysi totiž práve na Henmanovo víťazstvo vo Wimbledone vypisovali stávky, keď sa prejavil jeho talent.

28-ročný Tim Henman (6. 9. 1974) je britskou tenisovou hviezdou zvanou aj „Tiger Tom“, na svoje najlepšie tenisové časy však ešte len čaká. Vo svetovom tenisovom rebríčku ATP mu patrí piate miesto. V poslednom čase sa mu nedarilo a ako sám tvrdí, očakávanie prvorodeňaťa bolo preňho dôležitejšie, preto mal problémy sa koncentrovať na hru. Manželka Lucy (30) je po jeho boku od decembra 1999.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Komentáre k článku

  1. Tim Henman je jedným s najsympatyckých hráčov ATP pozorme sledujem jeho

    výsledky, myslím si že smeruje formu k Wimbledonu

Pridaj komentár