Z Rytmusa je otec

Marcela Beňová 0

Najočakávanejšie slovenské bábätko je na svete. Jasmina Alagič a Rytmus dnes na svojom instagramovom profile oznámili fanúšikom šťastnú správu.

Instagram Jasmina Alagič Vrbovská

Príchod bábätka ohlásili na Vianoce

Spevák Patrik Vrbovský a Jasmina Alagič, ktorá sa venuje moderovaniu a modelingu, tvoria pár od minulého roku. Po niekoľkomesačnej známosti ohlásili na Štedrý deň, že sa stanú rodičmi.

Nasledovala vlna nadšenia a snúbenci vzápätí začali pripravovať svadbu. Známy pár si svoje áno povedal v máji tohto roku na zámku v Pezinku.

Na honosnej svadbe sa zúčastnila takmer stovka hostí a Jasmina ako nevesta očarila všetkých svojich fanúšikov.

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Manželia si zvolili netradičné meno

Patrik Vrbovský aj Jasmina Alagič sú na sociálnych sieťach veľmi aktívni, takže svojim sledovateľom umožnili sprevádzať ich počas celého tehotenstva. Aj keď pohlavie bábätka si nechali pre seba, spevák pred niekoľkými dňami zverejnil skladbu, v ktorej meno dieťatka prezradil.

Manželia sa rozhodli pre Sanela, ktoré je v našich končinách netradičné. Narodenie bábätka zverejnili na Instagrame pár hodín po tom, ako ich synček prišiel na svet.

Mladomanželia na fotografii žiaria radosťou a spokojnosťou, a tú im prajeme  aj my.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 3,70 z 5)
Loading...
Author image

Marcela Beňová

Vášnivo rada píšem, inšpiráciu zbieram najmä doma. V tom mi pomáhajú moje dve malé slečny. Voľné chvíle trávim najradšej pri knihách, kvalitných filmoch a na dobrodružných výpravách s rodinou. Nikdy neodmietnem kávu a dobrý rozhovor.

články autora...

Pridaj komentár