Ekotašky plné zelene

TS 2

Splynutie s prírodou

Tiež občas radi unikáte z mestského hluku a zhonu do krásne zelenej a pokojnej prírody? Aj vy milujete ten pocit, keď si ľahnete do mäkkej trávy a môžete sledovať plynúce oblaky pripomínajúce svojimi tvarmi množstvo vecí či zvierat? Akoby ste splynuli s prírodou… Pre priateľov našej planéty je tu ekotaška Envirosax z kolekcie Botanica.

Táto séria je inšpirovaná krásnymi a úrodnými dažďovými pralesmi. Svojimi odvážnymi vzormi a obrázkami vám každý deň pripomenie veľkoleposť Zeme! Sýte odtiene zelenej s motívmi listov sú univerzálne – vhodné rovnako pre dámy, ako aj pánov.

fotozdroj: envirosax.sk

 

Myslíme ekologicky

V dôsledku ľudského egoizmu denne na Zemi vymiera približne sto vzácnych rastlinných a živočíšnych druhov. Ich prirodzeným domovom sú aj dažďové pralesy, ktorých je však kvôli drsným zásahom človeka stále menej. Neuváženou a nešetrnou činnosťou vážne ohrozujeme našu planétu. Na túto hrozbu dbá aj Envirosax a pri výrobe svojich tašiek myslí hlavne ekologicky – kráča správnym smerom pri ochrane životného prostredia.

Tašky z dielne Envirosax šetria Zem, čoho dôkazom je použitý recyklovateľný materiál – tašky sa vyrábajú z PET fliaš.

Pestrá EKOkvalita

Vďaka týmto taškám môžete byť ekologický, praktický a štýlový súčasne. EKO novinka unesie až 20 kilogramový nákup, je nepremokavá a po využití ju zložíte do veľkosti mobilného telefónu.

Úžasná je tiež jej všestrannosť – môžete ju použiť na nákup, výlet do prírody alebo pokojne na cvičenie. Záleží iba na vás a vašich potrebách.

Austrálski dizajnéri sa pri kolekcii Botanica držali prevažne zelených a modrých farieb, motívov listov a kvetov – pestrosť a umelecké cítenie dýcha z každej ekotašky Envirosax.

Odporúčaná cena: 7,50 €

Viac informácií aj o ekotaškách pre deti nájdete na www.envirosax.sk

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

  1. Aj ja uz taku mam, dokonca tusim je to ta z obrazku (je trosku nejasny), je uzasne zelena a odnesie uplne vsetko… a tiez ich planujem este kupit ako vianocne darceky.

Pridaj komentár