GANT Kids jeseň – zima 2011

PR 0

Jeseň/zima 2011 predstavuje prvú kompletnú detskú kolekciu GANT, ktorú vytvoril nový kreatívny riaditeľ značky Bob Andrews.

Táto kolekcia opäť potvrdzuje, že GANT je značkou pravého amerického športového oblečenia tej najvyššej kvality. Oceníte ale aj jej farebnosť, hravosť a dôkladne vypracované detaily. Kolekcia ponúka oblečenie ako pre novorodenca, tak pre deti do výšky 170 cm. V aktuálnej sezóne je členená do dvoch inšpiračných tém: Royal Eccentrics a Christmas in Vermont.

Výstrednosť s vekom nesúvisí, ide o spôsob života, ktorý reprezentujú deti v téme Royal Eccentrics. Táto téma čerpá inšpiráciu z nekonvenčnej, kultivovanej rodiny, ktorá žije v starom rodinnom sídle.

Medzi základné súčasti kolekcie patria vyšívané kačičky na džínsovine, námornícky kabátik a oxfordské košele v sviežich farebných kombináciách. Vzory Fair Isle sa hojne objavujú na šatách i elegantných svetroch a v kombinácii so zemnou paletou farieb tak vytvárajú príjemnú jesennú kolekciu.

KĽÚČOVÉ MODELY: tvídové športové sako, džínsové nohavice s výšivkou kačičiek, šaty so vzorom Fair Isle a námornícky kabát.

V téme Christmas in Vermont sa už všetci tešia na vidiecku chalupu, kde ich čaká zábava, hranie sa na snehu a hrnček s horúcou čokoládou pri krbe.

Základom kolekcie je námornícka modrá a krémovobiela s akcentmi fľaškovozelenej a sýtej červenej. Huňaté svetre so snehovými vločkami, kockované košele a šaty so sobmi predstavujú neformálnu stránku kolekcie, zatiaľ čo spoločenskejšie šaty a klasické klubové športové sáčka umožňujú mladším hosťom na silvestrovských oslavách zakončiť rok štýlovo.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár