Kolekcia GANT KIDS na sezónu leto 2011

PR 0

V sezóne leto 2011 sa GANT vracia do miesta svojich koreňov – na americké východné pobrežie. Táto kolekcia opäť potvrdzuje, že GANT je značkou pravého amerického športového oblečenia.

Pre detskú kolekciu značky GANT to znamená návrat k tomu, čo deti i dospelí na značke GANT milujú: klasickú hravosť, farebnosť a najvyššiu kvalitu. Táto línia sa člení do troch inšpiračných tém: Collegiate, Yacht Club a Preppy Surf. V predajni GANT KIDS v nákupnom centre Aupark je kolekciu dostať od konca februára.

Keby sa mladší súrodenci čerstvého študenta na Yale prehrabávali v jeho šatníku a kombinovali starú dobrú študentskú klasiku, presne by zodpovedala štýlu témy:

Collegiate

Hlavnú úlohu v nej hrajú jasné farby ako azúrovo modrá, ibištekovočervená a azalkovoružová vo výrazných kockovaných a prúžkovaných vzoroch. A v kombinácii s džínsovinou dokonale kopírujú príjemnú atmosféru univerzitného prostredia.

KĽÚČOVÉ MODELY: nohavice chinos, džínsové bermudy, nylonové športové bundy, madrasové kockované košele, chambray overaly, veľké mikiny, blúzky kvetinových vzorov, pruhované klubové saká.

 

Téma Yacht Club

dokonale evokuje všetko, čo robí deň pri mori magickým – plachtenie za slnečného dňa, hrady z piesku na pláži a malinovka na móle.

Klasická námorná paleta červenej, modrej a bielej použitá na nohaviciach chinos, košeliach a letných šatách je prirodzene rovnako dôležitá ako tričká s hravými vzormi a farebnými prúžkami v nekonečných variáciách.

KĽÚČOVÉ MODELY: biele džínsy, nohavice chinos, kockované šortky, vzorované polokošele, klasické svetre s bretónskymi prúžkami, bodkované tričká, mäkké džínsové šortky, námorné žerzejové ruggerové šaty.

Preppy Surf

Uprostred leta, keď je voda najteplejšia a škola sa zdá byť tak vzdialená, vyrážajú GANT Kids k moru v obľúbenom letnom oblečení inšpirovanom témou Preppy Surf. Oblečenie sa nesie v znamení pláže a prináša plavky v rôznych farbách a štýloch i oblečenie šisované slnkom s jemným akcentom žltej, modrej a korálovočervenej.

KĽÚČOVÉ MODELY: vzorované surfistické tričká, madrasové košele, chlapčenské plavky s opraným efektom. Madrasové kockované šaty, surfistické pruhované šaty, mikina so širokými pruhmi a kapucňou.

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár