Make-up na rande s manželom

redakcia 0

Rande s partnerom vo dvojici bez detí vždy padne dobre. Vybavte si stráženie dorastu o hodinu dlhšie a venujte tú chvíľku navyše sebe. Urobte si vlasy, naneste si na tvár a dekolt výživnú, prípadne liftingovú masku a vypite v kľude veľký pohár vody. Nech Vás večer po návrate domov neprekvapí migréna 🙂 

Váš muž vás pozná najlepšie a videl vás mnohokrát bez make-upu. A aby sa nezľakol, že ho na rande pozvala cudzia žena, make-up na rande by mal byť jemný ale rafinovaný 🙂

Ako na to nám prezradí Tomáš Vida vizážista značky Dermacol:

 

Ako podklad odporúčam použiť hydratačný gél-krém Aqua Beauty. Optimalizuje obsah vody v pokožke a zabraňuje jej vysušovaniu.
Univerzálna paletka korektorov zamaskuje únavu (kruhy pod očami) a drobné nedokonalosti, prípadne pigmentové fľaky. Na kruhy použite žltý korektor, na začervenané miesta, žilky a vyrážky zelený a na pigmentové fľaky neutralizér. Rozjasnite si vnútorné kútiky očí, hornú hranu nosa, V-čko nad hornou perou a priehlbinku pod spodnou perou a trochu rozjasňovača naneste aj na miesto medzi vonkajším kútikom oka a vrchnou časťou lícnych kostí.

 

Na večer je vhodný make-up Imperial s výťažkom z orchidey. Veľmi jemná textúra pleť okamžite zjednotí a prejasní, dodá jej sviežosť, vitalitu a farebne zjednotí odtieň pokožky.
Ďalším krokom je transparentný fixačný púder Invisible. Zafixuje make-up a zabraňuje vzniku mastného pocitu.
Pre stálosť očného make-upu odporúčam použiť podkladovú bázu pod očné tiene. Dlhodobo fixuje očné tiene a viditeľne predlžuje bezchybný vzhľad. Potom aplikovať Duo Moon Effect Eye Shadow a riasenku Imperial pre veľkolepý objem. Riasy zvýrazní, natočí a oči budú neprehliadnuteľné.
Určite nezabudnite na farbu na líčka. Dodá im prirodzené zafarbenie a zdravý nádych.
Pery zvýraznite vodoodolnou ceruzkou na pery a rúžom Lip Seduction. Voľte trendy ružové odtiene, ktoré rozžiaria pery.

Želáme Vám krásne rande 🙂

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár