Nová kolekcia Reebok štýlovo otvára jarnú sezónu

PR 0

Užívate si, ako to zima balí a  počasie prepína do jarného módu? Vašim maškrtným módnym jazýčkom by v  tom prípade nemala ujsť veľká jarná „prezúvačka“ do nových tenisiek!

Každý má obľúbenú značku. Vyhovuje nám jej štýl, dizajn, to, ako nám sedí na nohe, či ako dopĺňa náš šatník. Keď medzi vaše srdcovky patrí športová obuv značky Reebok, bude sa vám hodiť informácia, že práve sieť predajní obuvi CCC je jedným z najväčších distribútorov tejto značky v  Európe.

Pre vás to znamená jediné – istotu, že najväčší výber športovej obuvi značky Reebok nájdete v predajniach CCC pekne pohromade spolu s  ostatnými kolekciami trendovej jarnej obuvi. Nová kolekcia je spojením troch elementov – trendov, životného štýlu a športu, ktoré značku definujú.

Nadčasový dizajn robí zo značky stálicu na módnej scéne a hra s farebnými a strihovým detailmi zachováva ich rozoznateľnú identitu, no každému modelu zároveň dodáva nenapodobiteľnú originalitu. Udržateľný trend medzi teniskami nájdete v  najnovšej kolekcii v cene začínajúcej na 44,99 €.

Kombinácia klasiky a najnovších trendov

O tom, že Rebok je nehasnúcou hviezdou na módnom nebi a každá milovníčka a milovník tohto štýlu má doma aspoň jeden pár, nepochybujeme. No ako sa hovorí, malá kopa pýta viac a jedny podarené tenisky z kolekcie Reebok COURT sa vám ešte zmestia, čo poviete? Keď tento štíhly model s vyšívaním, ktorý patrí medzi najpopulárnejšie ešte nemáte, je načase napraviť to. Ak idete skôr po športovejšom a dynamickejšom dizajne, sú tu pre vás modely z kolekcie Reebok JOGGER a RIDER. Masívnejšie, basketbalové modely odkazujú na spojenie kolekcie Reebok s dynamickou loptovou hrou a nájdete ich pod názvom BASKET.

Bez doplnkov sa nehrá!

Platí to v móde aj v športe, v jarnej kolekcii Reebok dvojnásobne. Medzi najobľúbenejšie youngsterské doplnky patria jednoznačne ľadvinky a ruksaky. Farby, ktoré nájdete na najnovších modeloch tenisiek, žiariace na čiernom alebo bielom podklade, sú aj na ruksakoch, ktoré s obuvou vytvoria fantastický match. Keď sa vám bude žiadať trochu sa utrhnúť z reťaze, siahnite po striebornej, modrej, teplej hnedej alebo po najtrendovejšej, teplej, pastelovej farbe Peach Fuzz.

Jemnú generálku na letnú sezónu si môžete dať aj pri vyberaní kufra – áno, Reebok má svoju kolekciu kufrov, ktoré rovnako, ako tenisky a ruksaky nájdete v predajniach CCC. V kolekcii nájdete kufre, ktoré „fitnú“ do kabíny, ale aj veľké kufre, do ktorých pohodlne zbalíte na dovolenku seba aj priateľa. Keď si vyberiete jedny z najnovších tenisiek, dostanete zľavu 20 % na batožinu, čo sa pred sezónou parádne oplatí. Poponáhľajte sa, nech sa neminú veľkosti a farby. Inšpirujte sa na www.ccc.eu/sk a vyskúšať najnovšie modely príďte priamo do jednej z kamenných predajní.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár