Kto by sa nechcel stať novou tvárou Lovely?

(PR) 0

Lovela hľadá prostredníctvom novej kampane maminku s dieťatkom, ktorí by sa stali tvárou tejto značky. Cieľom je nájsť fotografiu, z ktorej bude vyžarovať naozajstná láska a starostlivosť, ktorú každá maminka svojmu bábätku venuje.

Začať súťažiť je veľmi jednoduché

Stať sa novou tvárou Lovely je pritom celkom jednoduché. Stačí sa zaregistrovať na nových internetových stránkach www.lovelababy.sk, v sekcii „súťaž“ vložiť svoju najmilšiu fotografiu Vás a Vášho drobčeka a hlasovať spolu s ďalšími maminkami o najkrajší pár. Víťazná fotografia sa potom objaví na etiketách výrobkov značky Lovela. V hre je tiež lákavá finančná odmena a rok prania s Lovelou zadarmo. Každý zaregistrovaný navyše získava poukážku na vzorku Lovely zadarmo.

Prečo je Lovela vhodná pre malé deti

Citlivá pokožka detí totiž mnohokrát negatívne reaguje na rôzne chemické látky, s ktorými sa denne stretávame a ktorých prítomnosť si často ani neuvedomujeme. Patria k nim i konzervanty, parfumy a najrôznejšie bylinné extrakty obsiahnuté v bežných pracích práškoch. Lovela tieto látky neobsahuje.

S Lovelou Sensitive získate nielen čistú, žiarivo bielu bielizeň, ale predovšetkým istotu, že v starostlivosti o citlivú novorodeneckú pokožku Vášho bábätka robíte maximum. Lovela totiž úspešne prešla náročnými klinickými testami, ktoré jej šetrnosť k detskej pokožke preukázali.

V priebehu týchto testov maminky detí používali Lovelu pri praní všetkého ich oblečenia a ďalšej bielizne. Oblečenie a bielizeň prané Lovelou nevyvolali u žiadneho z detí podráždenie pokožky či iné nežiaduce prejavy. Ani alergickým deťom sa stav ich kožných problémov nezhoršil. Preto Lovelu maminkám odporúča Združenie Deťom zdravie, ktoré pomáha deťom s alergiami.

Kde a v akých baleniach ju kúpite

Lovela Sensitive prací prášok  je k dostaniu v bežnej predajnej sieti: v obchodných reťazcoch, drogériách a lekárňach v baleniach 1,9 kg a  5,4 kg. K dispozícii sú tiež tekuté varianty Lovela balzam 1,5 l a 3 l a Lovela Color balzam 1,5 l a 3 l na farebnú bielizeň. Na prianie maminiek sme vyvinuli tiež aviváž Lovela Sensitive 1 l a 2 l.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár