Poradíme vám, ako výhodne nakúpiť značkové oblečenie a doplnky

PR 2

Nákupný klub Fashion Days sa postaral o to, že módne kúsky s menami svetových návrhárov už nie sú len výsadou prominentov. Značky ako Just Cavalli, Valentino, Tom Ford, John Galliano, či Kenzo a Givenchy sú dnes už dostupné v každom kúte Slovenska. Navyše so skvelými zľavami až do 70%. 

Exkluzívny nákupný klub už tretí rok plní milovníkom módy na Slovensku ich sny. Vďaka Fashion Days sa špičkové módne značky priblížili všetkým, ktorí si potrpia na kvalitnú módu, no drahé butiky vo svetových metropolách sú pre nich nedostupné.  

Fashion Days spolupracuje s niekoľkými stovkami značiek z celého sveta a preto dokáže uspokojiť zákazníkov s najrozmanitejším vkusom. Môže sa pochváliť spoluprácou s najslávnejšími značkami ako Diesel, Gianfranco Ferré, Viviene Westwood, Love Moschino, Gucci, či Converse, z ktorých mnohé sú na Slovensku ťažko dostupné. 

Okrem nich ponúka aj značky u nás neznáme, no mimoriadne obľúbené v zahraničí, takže máte príležitosť, získať netradičné kúsky, aké v bežných obchodoch nenájdete. Pre všetky však platí, že v nákupnom klube ich nájdete za výrazne výhodnejšie ceny ako v kamenných obchodoch. 

To všetko je pri tom ľahko dosiahnuteľné priamo z pohodlia vášho domova alebo kancelárie. Stačí ísť na www.fashiondays.sk a vybrať si, po čom túžite. 

Vzhľadom na množstvo partnerov z oblasti odievania, doplnkov, ale aj bývania, značky sa objavujú v kampaniach, ktoré trvajú 2-4 dni, pričom každý deň sa na stránke objaví až do 1000 nových kúskov. Fashion Days je tak neustálym zdrojom nápadov a inšpirácie, ktorú si vďaka vysokým zľavám a skvelým cenám môžete dopriať v bohatej miere. 

Klub je najväčší svojho druhu v strednej a východnej Európe  a ako jednotka na trhu vie pre svojich členov získať modely od najlepších značiek a uznávaných návrhárov so zľavami až do 70%. Preto, aby ste mohli aj vy vstúpiť do sveta dostupného luxusu a módnych kráľov, stačí sa zaregistrovať na stránke www.fashiondays.sk. Hneď po potvrdení bezplatnej registrácie vám budú dostupné všetky výhody členov klubu.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (4 hlasov, priemerne: 3,00 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

  1. nenakupujem si značkove oblečenie. Mam rada moderne a štylove oblečenie a velmi mi sedi štyl lunzo. Krasne oblečenie za prijatelne ceny

Pridaj komentár