Prichádza jar: Aké funkčné oblečenie by nemalo chýbať v detskom šatníku?

Little Hipster 0

S jarou prichádza nielen teplejšie počasie, ale aj viac slnečných lúčov a energie. Pobyt v prírode, na čerstvom vzduchu robí zázraky – posilňuje imunitu, zlepšuje náladu, upevňuje vzťahy a rozvíja fantáziu. Pokojne začnite plánovať rodinné výlety, jar je za rohom.

Každý výlet do prírody si žiada správne zvolené oblečenie. Jarné počasie je premenlivé, občas daždivé a bez slnečných lúčov ešte stále chladné. Deti však počasie neriešia tak, ako my dospelí. Majú rady slobodu pohybu, chcú objavovať a spoznávať. Rodičia zase potrebujú istotu, že deťom nie je chladno a nie sú v mokrom. Preto je veľmi dôležité mať v detskom šatníku také oblečenie, ktoré je funkčné, spoľahlivé a šité zo zdravých materiálov.

Little Hipster – Severské značky detského oblečenia

Šťastné dieťa rovná sa šťastná mama. A keď je šťastná mama, prekvitá celá rodina. Little Hipster vám prináša novú jarnú kolekciu oblečenia pre deti, ktoré je ako stvorené pre všetky aktivity na dvore, v parku, v prírode. Čo je rovnako vítané, vaše dieťa v ňom bude  štýlové, pokiaľ sa rozhodnete stráviť svoj deň prechádzkou v meste, v múzeu, či v cukrárni. Severské značky detského oblečenia dbajú nielen na funkčnosť materiálov, prepracované detaily, ale aj na príjemný dizajn a predovšetkým na zdravotne bezpečné a ekologické materiály.

Kapsulový šatník pre deti

Rozhodli sme sa vám predstaviť pár výnimočných tipov na praktické kúsky oblečenia pre prechodné jarné obdobie. Tieto by podľa nás nemali chýbať v žiadnom detskom, funkčnom a kapsulovom šatníku. Ide o kúsky, ktoré sú tak kvalitne navrhnuté a ušité, že ich dieťa ponosí určite aspoň tri sezóny – jar, leto a ďalšiu jar.  A keď z neho vyrastie, môžete ho posunúť mladšiemu súrodencovi alebo stále výhodne predať na bazári. Toto oblečenie nestráca tvar vďaka kvalitným strihom a šitiu, vďaka ekologickej certifikovanej impregnácii plní svoju funkciu aj niekoľko rokov a poslúži viacerým deťom.

Preto hovoríme o kapsulovom šatníku a ekologickom prístupe v nakupovaní pre deti, bez vytvárania nadmerného odpadu a s ohľadom na férové podmienky, za ktorých bolo oblečenie ušité.

Termo sety značky ENFANT sú ideálne pre jarné prechodné obdobie. Považujeme ich za najpraktickejšiu výbavu na toto obdobie, pretože ich využijete nielen do prírody, ale aj do mesta. Každú sezónu sa nám zdá, že už nemôžu byť krajšie. A veru, aj tohtoročná jarná kolekcia nám vyrazila dych. Sú to multifunkčné súpravy pre chlapcov a dievčatá, majú dokonalo prepracované „rastúce“ strihy, vďaka ktorým tieto súpravy rastú spolu s vašimi deťmi, preto ich nosia viac sezón.

Sety Enfant majú povrchovú ekologickú a certifikovanú impregnáciu Bionic Finish Eco, ktorá chráni pred nepriaznivým počasím a je zároveň bezpečná zo zdravotného hľadiska. Vďaka krásnym dizajnom využijete tieto sety do škôlky a do mesta, no spoľahlivo plnia svoju funkciu aj pri pobyte v prírode. Sú ideálne ako vrchná vrstva, ktorá zahreje počas chladných jarných dní či rán. 

V prechodnom jarnom období je veľmi užitočným materiálom v detskom šatníku softshell – bundy alebo kombinézy pre menšie deti. Pokiaľ ste si doteraz mysleli, že softshellové oblečenie pôsobí príliš športovo, dánska značka Minymo vás presvedčí o opaku. Pastelové farby, volániky, kvetinové potlače pre dievčatá a pre chlapcov vesmírny dizajn alebo obľúbené traktory. A čo je najúžasnejšie – toto oblečenie je nielen krásne a vhodné aj do mesta, ale vďaka svojej maximálnej funkčnosti a kvalite obstojí aj pri pobyte v prírode za horšieho počasia. Materiál je vodeodolný s kvalitným vodným stĺpcom 8 000 mm, priedušný a tým pádom sa dieťa pod oblečením nepotí, s reflexnými prvkami a s certifikovanou, bezpečnou impregnáciou Bionic Finish Eco.

Počas jarných dní očakávame aj daždivejšie počasie. Všimli ste si, že deti majú dážď rady? Stačí im k tomu nepremokavá súprava a dobrodružstvo v mlákach môže začať. Patríte k rodičom, ktorí im to dovolia?

S nepremokavými setmi značky CELAVI môžete odhodiť všetky svoje obavy. Sú vyrobené z vodotesného materiálu s vodným stĺpcom 10 000 mm a majú veľa praktických detailov, ktoré zaručia, že voda sa pod vrchnú vrstvu nedostane – zatavené švy a gumička cez topánky.  Rainsety či nepremokavé sety sú dostupné sú v chlapčenských aj dievčenských vzoroch, ku ktorým viete zladiť rovnaké gumáky tej istej  značky. 

Čerešničkou na torte pre jarné dobrodružstvá sú predsa kvalitné gumáky. Rodičmi aj deťmi milovaná značka ENFANT ich prináša aj túto sezónu v obľúbených farbách inšpirovaných prírodou pre chlapcov aj dievčatá. Gumáky Enfant sú vyrobené z prírodného kaučuku, čo nie je plast. Tým pádom sú mäkké, ohybné a pekne sa prispôsobia detskej nôžke.

V Little Hipster pre vás starostlivo vyberáme kvalitné značky detského oblečenia, topánok, hračiek a doplnkov. Zameriavame sa na škandinávske značky, ktoré sa riadia heslom – menej je viac. A my s nimi nadšene súhlasíme. Pomáhame mamičkám vytvoriť kvalitný, udržateľný, ekologický a zdravší svet hračiek, oblečenia a doplnkov ich detí. 

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (2 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...