Prvé vrásky do 25 rokov: ako s nimi bojovať

pr 2

Na tvári sa už objavili vrásky a máte iba 18 až 25 rokov? V takejto situácii je potrebné prijať naliehavé opatrenia na boj proti tejto nespravodlivosti. Makeup.sk povie vám, ako správne bojovať proti prvým vráskam.

foto: La MakeUp

Prečo sa vrásky objavujú už v mladom veku?

Existuje mnoho dôvodov, ale najčastejšie je výskyt vrások do 25 rokov dôsledkom horúčkovitého tempa veľkého mesta a ambícií, ktoré premáhajú mladé ženy. Ak sa pozriete na každú položku, kľúčové faktory budú tieto:

• Stres

• Nedostatok starostlivosti

• Aktívne výrazy tváre

• Zvyk neustále žmúriť

• Vonkajšie faktory

Ako odstrániť skoré vrásky?

Po prvé, odporúčame vám, aby ste sa zvykli na rituál starostlivosti o pleť 2-krát denne. Čistiace a hydratačné ráno a pred spaním a odlíčenie v prípade potreby je základom starostlivosti, do ktorého môžete pridať ďalšie kozmetiku pre potreby vašej pleti. Bez pravidelnej základnej starostlivosti nebude fungovať žiadny aktívny krém proti starnutiu alebo sérum. Pri vytváraní každodenného rituálu starostlivosti vám odporúčame opatrne pristupovať k výberu kozmetiky, počnúc jemným čistením.

Po druhé, nezabudnite, že ani ten najdrahší krém nezachráni vrásky po jednom až dvom dňoch používania. Trvá nejaký čas, kým sa objaví viditeľný výsledok – tzv. Kumulatívny účinok produktu. Tento čas sa zhoduje s prirodzeným cyklom obnovy rohovej vrstvy pokožky – 4 týždne vo veku do 25 rokov. Kozmetika s vyššou aktivitou môže toto obdobie skrátiť. Stabilné pozitívne zmeny stavu pokožky však nastanú po 48 dňoch používania konkrétneho produktu, čo sa zhoduje s celým cyklom jej obnovy.

foto: La MakeUp

Najdôležitejšia vec je, že kozmetiku by mali vyvíjať profesionálni dermatológovia a musia obsahovať účinné zložky, ktoré môžu jemne vyhladiť mladú pokožku bez presýtenia a bez vyvolania podráždenia.

Medzi takéto kozmetické výrobky patria kozmetické výrobky vyvinuté a vyrobené v dermatologických laboratóriách vo Francúzsku! Dôkazom toho bude klinický a spotrebiteľský výskum a milióny pozitívnych recenzií od mladých žien z celého sveta.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Komentáre k článku

  1. ako každa žena, aj ja bojujem s vraskami a problematickou pletou. Preto som začala použovat kozmetiku na prirodnej baze hristina.Mojej pleti velmi prospieva

  2. mam 34 rokov a na vrásky používam serum serum z lavycosmetic. Plet je hydratovana a vyživena, vypnuta

Pridaj komentár