Štýlový dizajn pre každého v rodine

admin 0

Všetkým, čo sa pri nákupe nových topánok s obľubou vracajú k rodinnej značke Lasocki absolútne rozumieme! Pohodlie, štýl a dizajn kolekcie Classic vás nesklame ani v tejto sezóne.

Je to ako dávať si stále tú istú príchuť zmrzliny, chodiť stále k rovnakému jazeru či na kúpalisko alebo sa po roku vrátiť do rovnakej dovolenkovej destinácie. Z jednoduchého dôvodu – lebo miesta, ktoré máte radi vás nikdy nesklamú a v dobrom slova zmysle viete, čo môžete od nich očakávať.

Ak rovnako vnímate aj značku Lasocki z portfólia značiek CCC, na najnovšej kolekcii si pochutíte.

Nájdete v nej pohodlné sandále v klasických odtieňoch béžovej, čiernej a bielej, mokasíny a aj univerzálne tenisky v neutrálnych farbách, ktoré to s vami zaručene potiahnu hneď niekoľko sezón. Keď zatúžite po podpätkoch, na nebeské výšky siahať nemusíte – podpätky „tak akurát“ podčiarknu váš outfit a jemne vás dvihnú na špičky, aby ste si letné počasie užili s nadhľadom

Pánov kolekcia Lasocki poteší topánkami, ktoré obstoja v meste aj v práci. Klasické elegantné strihy šnurovacích topánok ale aj trendové mokasíny sa budú toto leto výborne nosiť k vzdušným aj business casual nohaviciam či ľanovým krátkym nohaviciam.

Deti a rovnako aj rodičov, ktorí budú s nimi vyberať – nesklamú mäkké, precízne vyrobené a tie najprísnejšie kritéria spĺňajúce topánočky pre detskú nôžku. Topánočka, ktorej špic pripomína tvár zvieratka bude malých nezbedníkov navyše zabávať, kým budú ich nôžky oddychovať po veľkých vychádzkach v kočíku. Vyberajte online na ccc.eu/sk alebo si to namierte rovno do ktorejkoľvek kamennej predajne. Vezmite so sebou aj topánky, ktoré už nenosíte a získajte poukážku na 10 % zľavu na nový pár topánok.

Príďte so starými, odíďte v nových

Príďte si vybrať topánky pre všetkých členov rodiny do CCC! Najnovšia kolekcia Classic Lasocki poteší tých z vás, ktorí sa radi vracajú k tomu, čo majú radi. Klasické elegantné topánky pre dámy aj pánov, sandále a kolekcia detských topánočiek s rozkošnými motívmi v príjemných dizajnoch a výbornej kvalite je klasikou, ktorú si v CCC vychutnáte tentokrát aj so zľavou. Prineste do predajne topánky, ktoré už nevyužijete a vložte ich do zberného boxu s označením DAJTE SVOJIM TOPÁNKAM ŠANCU NA NOVÝ ŽIVOT a obratom dostanete poukážku na 10 % zľavu na nákup nového páru obuvi. Viac na www.ccc.eu/sk.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...